16GB DDR4-2400MHz Patriot CL17 PSD416G24002
Výrobca:
PATRIOT
Obj. čislo:
Part number:
PSD416G24002
Záruka:
120 mesiacov
Dostupnosť:
Tovar je skladom
Tovar je skladom ?
Patriot 's Signature Line DDR4 SDRAM Non-ECC Unbuffered pamäť poskytuje kvalitu, spoľahlivosť a výkon dnešné potreby bežných počítačov. Tento 16 GB modul je navrhnutý pre prevádzku na PC4-19200 (2400 MHz) CAS 17 a poskytuje lepšiu celkovú odozvu systému pre použitie na náročné aplikácie.
Model: Signature Line DDR4 SDRAM 16GB 2400MHz (PC4-19200) UDIMM
Typ pamäte: DDR4 SDRAM
Kapacita pamäte: 16 GB
Frekvencia pamäte: 2400 MHz
Časovanie: CL17
Ďalšie špecifikácie:
-Napätie: 1,2 V
-Prevádzkové teplota: 0-85 ° C
-Rozmery: 2,8 x 133 x 31 mm