16GB DDR4-3200MHz Patriot CL22 SR PSD416G320081
Part number:
PSD416G320081
Tovar je skladom ?
Model: Patriot Signature Line Series DDR4 SDRAM, 16GB (1 x 16GB) 3200MHz Single
Typ pamäte: DDR4 SDRAM
Kapacita pamäte: 16 GB
Frekvencia pamäte: 3200 MHz
Časovanie: CL22 (22-22-22-52)
Korekcia chýb (ECC): Nie
Napätie: 1,2 V
Rozmery: 3,2 x 133 x 31 mm