32GB DDR4-2666MHz Patriot CL19 PSD432G26662
Výrobca:
PATRIOT
Obj. čislo:
Part number:
PSD432G26662
Záruka:
120 mesiacov
Dostupnosť:
Tovar je skladom
Tovar je skladom ?
Model: Patriot Signature Line Series DDR4 SDRAM 32GB, (1 x 32GB) 2666MHz UDIMM Single
Typ pamäte: DDR4 SDRAM
Kapacita pamäte: 32 GB
Frekvencia pamäte: 2666 MHz
Časovanie: CL19 (19-19-19-43)
Korekcia chýb (ECC): Nie
Napätie: 1,2 V
Rozmery: 3,2 x 133 x 31 mm