32GB DDR4-2666MHz Patriot CL19 s chladičom, kit 2x16GB PSP432G2666KH1
Výrobca:
PATRIOT
Obj. čislo:
Part number:
PSP432G2666KH1
Záruka:
120 mesiacov
Dostupnosť:
Tovar je skladom
Tovar je skladom ?
Patriot 's Signature Line DDR4 SDRAM Non-ECC Unbuffered pamäť poskytuje kvalitu, spoľahlivosť a výkon dnešné potreby bežných počítačov. Tento 2x16 GB kit je navrhnutý pre prevádzku na PC4-21300 (2666MHz) CAS 19 a poskytuje lepšiu celkovú odozvu systému pre použitie na náročné aplikácie.
Model: Patriot Signature Premium DDR4 SDRAM 32GB (2x16GB)
Typ pamäte: DDR4 SDRAM
Kapacita pamäte: 32 GB (2x16 GB)
Frekvencia pamäte: 2666 MHz
Časovanie: CL19
Ďalšie špecifikácie:
-Napätie: 1,2 V
-Rozmery: 6 x 133 x 37 mm