4GB DDR4-2400MHz Patriot CL17 SR 512x8 PSD44G240081
Part number:
PSD44G240081
Tovar je skladom ?
Patriot 's Signature Line DDR4 SDRAM Non-ECC Unbuffered pamäť poskytuje kvalitu, spoľahlivosť a výkon dnešné potreby bežných počítačov. Tento 4 GB modul je navrhnutý pre prevádzku na PC4-19200 (2400 MHz) na CAS 17 a poskytuje lepšiu celkovú odozvu systému pre použitie na náročné aplikácie.
Model: Signature Line DDR4 SDRAM 4GB 2400MHz UDIMM
Typ pamäte: DDR4 SDRAM
Kapacita pamäte: 4 GB
Frekvencia pamäte: 2400 MHz
Časovanie: CL17
Ďalšie špecifikácie:
-Napätie: 1,2 V
-Prevádzkové teplota: 0-85 ° C
-Rozmery: 2,8 x 133 x 31 mm
Počet modulov v balení: 1
Parametre
Hmotnosť0,026 kg
Recenzie 4GB DDR4-2400MHz Patriot CL17 SR 512x8 PSD44G240081
100%