4GB DDR4-2666MHz Patriot CL19 SR 512x8 PSD44G266681
Výrobca:
PATRIOT
Obj. čislo:
Part number:
PSD44G266681
Záruka:
120 mesiacov
Dostupnosť:
info na základe dopytu mailom
Tovar nie je skladom
Doručíme dňa: upresníme telefonicky
Patriot 's Signature Line DDR4 SDRAM Non-ECC Unbuffered pamäť poskytuje kvalitu, spoľahlivosť a výkon dnešné potreby bežných počítačov. Tento 4 GB modul je navrhnutý pre prevádzku na PC4-21300 (2666 MHz) CAS 19 a poskytuje lepšiu celkovú odozvu systému pre použitie na náročné aplikácie.
Model: Signature Line DDR4 SDRAM 4GB 2666MHz UDIMM
Typ pamäte: DDR4 SDRAM
Kapacita pamäte: 4 GB
Frekvencia pamäte: 2666 MHz
Časovanie: CL19
Ďalšie špecifikácie:
-Napätie: 1,2 V
-Prevádzkové teplota: 0-85 ° C
-Rozmery: 2,8 x 133 x 31 mm