CBS220-16T-2G-EU-REFRESH CBS220-16T-2GEU-RF
Výrobca:
CISCO REFRESH
Obj. čislo:
51314S1143RF
Part number:
CBS220-16T-2GEU-RF
Záruka:
36 mesiacov
Dostupnosť:
Tovar je skladom
Tovar je skladom ?
CBS220-16T-2G - Cisco Business 220 Ethernet Switch
PARAMETRE
Prepínacia kapacita: 36 Gbps
Porty: 16x Gigabit ethernet RJ-45, 2x Gigabit ethernet SFP
Tabuľka Mac adries: až 8 192 MAC adries
Zoskupenie portov: až 8 portov na skupinu
VLAN: podpora až 256 virtuálnych lokálnych sietí súčasne
Rámec Jumbo: až 9216
PoE: Nie
Tlačidlo: Reset
LED: System, Akcia, Rýchlosť
Flash: 64 MB
CPU memory: 256 MB
Vyrovnávacia pamäť paketov: 4.1 Mb
Rozmery: 440 x 203 x 44 mm
Hmotnosť: 2.48 kg
Napájanie: interné 100-240 V, 50-60 Hz
Certifikácia: UL, CSA, CE, FCC, C-tick
Operačná teplota: 0 - 50 °C
Skladovacia teplota: -20 °C až +70 °C
Prevádzková vlhkosť: 10% až 90%
Spotreba energie: 110V=11,1W; 220V=11,4W