D-Link DGS-3130-30PS L3 Stck. Mng. PoE switch 24x GbE PoE+, 2x 10G RJ-45, 2x 10G SFP+, PoE 370W DGS-3130-30PS/E
Výrobca:
D-LINK
Obj. čislo:
Part number:
DGS-3130-30PS/E
Záruka:
doživotná
Dostupnosť:
Tovar je skladom
Tovar je skladom ?
D-Link DGS-3130-30PS L3 Stackable Managed PoE switch, 24x GbE PoE+, 2x 10G RJ-45, 2x 10G SFP+, PoE 370W
Stohovateľný L3 Gigabit Ethernet riadený prepínač je navrhnutý na riešenie potrieb firemných sietí. Switch ponúka 24 Gigabit portov 10/100/1000M RJ-45 s podporou napájania PoE+ podľa 802.3at (max. 30W na port) aa šesť vstavaných 10G portov. Dva metalické porty 10GBase-T RJ-45 a štyri dvojrýchlostné porty 1G/10G SFP+ umožňujú flexibilný výber rozhrania pre HW stacking, uplink (pripojenie do chrbticovej siete) alebo na pripojenie serverov. Celkový PoE výkon prepínača je 370W a možno navýšiť na 740W pripojením voliteľného externého redundantného zdroja DPS-700.