Dell Pre P/P2726H/27"/IPS/FHD/120Hz/5ms/Čierna/3RNBD 210-BVVC
Výrobca:
DELL
Obj. čislo:
D-M-P2726HWO
Part number:
210-BVVC
Záruka:
36 mesiacov
Dostupnosť:
Tovar je skladom
Tovar je skladom ?
Displej
* Viditeľná uhlopriečka: 27"
* Typ panela: IPS
* Povrch displeja obrazovky: Antireflexný
* Maximálne prednastavené rozlíšenie: 1 920 x 1 080
* Pozorovací uhol: 178/178
* Rozstup pixelov: 0.3114 mm x 0.3114 mm
* Pixely na palec (PPI): 82
* Kontrastní pomer: 1 500:1
* Pomer strán: 16:9
* Jas: 300 cd/m2
* Doba odozvy: 5 ms
Konektivita
*1 HDMI port/s (HDCP 1.4) (Supports up to 1920 x 1080,120 Hz as specified in HDMI 1.4)
*1 DisplayPort 1.4 (HDCP 1.4) port/s)
*2 USB Type-A 5Gbps downstream port/s
*1 USB Type-B 5Gbps upstream port/s
*2 USB-C 5 Gbps downstream port/s, Power Charging up to 15 W
Rozmery
* Výška bez stojana: 354,71 mm
* Šírka bez stojana: 610,69 mm
* Hĺbka bez stojana: 50,03 mm
* Hmotnosť (len monitor – na zavesenie VESA): 3,99 kg
* Hmotnosť (včetne balenia): 6,67 kg
Napájanie
* Požadované napätie: 100V AC to 240V AC
* Spotreba energie pri bežnom prevádzke: 13,5 W
* Spotreba energie v pohotovostnom/spánkovom režime: 0,5 W
Rozsah teplot
*Min Operating Temperature: 0°C
*Max Operating Temperature: 40°C
Rozsah prevádzky vlhkosti
* 10% až 80% (Non-condensing)
Prispôsobenie
* VESA 100x100 mm