DS-1200KI(B) klávesnica
Výrobca:
Hikvision
Obj. čislo:
Cena sa zobrazí až po registrácii.
Tovar je skladom ?
DS-1200KI(B) klávesnica
  • Plnohodnotná sieťová klávesnica
  • Podporuje rôzne kamery, NVR, DVR
  • Flexibilný 4-osý joystick
  • Tlačidlá možno použiť na vykonávanie výkonných funkcií
  • 128 x 64 obrazovka zobrazuje všetky dôležité informácie
Všeobecné
  • Rozmery (Š × V × H) 435 × 110 × 193 mm (17,1 × 4,3 × 7,6 palca)
  • Hmotnosť <= 1 kg (2,2 lb)
  • Napájanie 12 V DC
  • obrazovkaobrazovka 128 x 64 pixelov
  • Joystick 4-osový joystick
Rozhranie
  • Sieťové rozhranie 1 x 10 M/100 Mbps samočinné rozhranie Ethernet
  • Rozhranie USB 1 × USB 2.0
  • Sériové rozhranie 1 RS-232, 1 RS-422, 1 RS-485
Napájanie
  • Spotreba energie <= 4,5 W
Prostredie
  • Pracovná teplota -10 až +55° C (14 až 131° F)
  • Pracovná vlhkosť 10 % až 90 %
DotykBezdotykový
DisplejLCD
Rozlíšenie128*64
Nástroje na správuWEB Client
Typ systémuIP
KomunikáciaRS-485
Napájanie12 VDC