DS-K1201AMF čítačka Mifare, otlačky prstov
Výrobca:
Hikvision
Obj. čislo:
Cena sa zobrazí až po registrácii.
Tovar nie je skladom
Doručíme dňa: upresníme telefonicky
  • Skupina neusporiadaných kódov šifrovaných údajov na zabezpečenie uloženia odtlačkov prstov
  • Podporuje čítanie kariet M1
  • Indukčná vzdialenosť karty je 30 mm až 100 mm
  • Podporuje viacero režimov overovania (karta, odtlačok prsta a karta + odtlačok prsta)
  • Optický modul odtlačkov prstov CMOS. Znaky odtlačku prsta možno exportovať do čítačky kariet
  • Max. Uloženie 5000 odtlačkov prstov
  • Čas porovnania odtlačkov prstov: 1:1 <= 1 s, 1:1000 <= 1 s; FRR <= 0,01 %, FAR <= 0,001 %
  • Komunikačný obvod je navrhnutý s funkciou izolácie optickej väzby a potlačenia šumu
  • Vstavaný bzučiak na indikáciu stavu
  • Funkcia ochrany proti neoprávnenej manipulácii
Overenie
  • Typ karty: Karta Mifare 1
  • Režim porovnávania odtlačkov prstov: 1:1/1:N
  • Modul odtlačkov prstov: Optický modul odtlačkov prstov
Všeobecné
  • Buzzer: Podpora
  • Rozmery: 62 mm × 132 mm × 44 mm (2,44" × 5,20" × 1,73")
  • Inštalácia: Povrchová montáž
  • Napájanie: 12 V DC ± 10 %
  • Pracovná vlhkosť: 10 % až 90 % (bez kondenzácie)
  • Pracovná teplota: -40 °C až 70 °C (-40 °F až 158 °F)