EVOLVEO 120UX-S, ventilátor, 120mm, 4pin molex, ARGB, slave, čierny 120UX-S-ARGB-BK
Výrobca:
EVOLVEO
Obj. čislo:
Part number:
120UX-S-ARGB-BK
Záruka:
24 mesiacov
Dostupnosť:
Tovar je skladom
Tovar je skladom ?
• Slave
• 120 × 26 mm
• ARGB podsvietenie (22x LED)
• Mirror Fan
• 6 ARGB + 8 fixných farebných módov
• 1200 RPM
• 4pin napájací konektor
• 12 V
• Hlučnosť 22,1 dB
EVOLVEO 120UX-S, ventilátor, 120mm, 4pin molex, ARGB, slave, čierny
ŠPECIFIKÁCIA :
• Slave verzia (použiteľná iba v spojení s Master verziou EVOLVEO 120UX-M-ARGB-BK)
• 120 x 26 mm
• Napájací konektor: 4pin molex
• Multi ARGB podsvietenie:
1) Lopatky
2) 2 dekoračné opasky okolo lopatiek
3) 2 zrcadlové bočnice ventilátora
• 22 LED diód pre maximálnu intenzitu a jas podsvietenia:
1) 8 LED diód v stredovej časti
2) 14 LED diod na vonkajšom obvode ventilátora
• 14 farebných módov ARGB podsvietenia:
1) ARGB (všetky farby svietia súčasne a predýchavajú)
2) ARGB BreathMotion (rýchle predýchávanie jednej farby za druhou)
3) ARGB MixMotion (rýchle predýchávanie farieb s prelínaním)
4) ARGB SlowMotion (pomalé predýchávanie jednej farby za druhou)
5) ARGB SuperFlash (preblikávanie všetkých farieb naraz)
6) ARGB QuickFlash (preblikávanie všetkých farieb naraz v opačnom smere)
7) Červená
8) Zelená
9) Tmavo modrá
10) Svetlo modrá
11) Žltá
12) Tyrkysová
13) Ružová
14) Biela
• Zrkadlový stred ventilátora (Infinity Mirror Fan):
1) Zachytáva a odráža dopadajúce podsvietenie vo vnútri skrine
2) Zosilňuje intenzitu podsvietenia nepriamym odrazom
3) Vyvoláva dojem väčšieho počtu podsvietených ventilátorov
• 2 zrcadlové bočnice po stranách ventilátora:
1) Zachytávajú a odrážajú dopadajúce podsvietenie vo vnútri skrine
2) Zosilňujú intenzitu podsvietenia nepriamym odrazom
3) Vyvolávajú dojem väčšieho počtu podsvietených ventilátorov
• 2x 4 penové bumpery v rohoch ventilátora pre elimináciu prenosu vibrácií do tela skrine
• Zapojenie priamo do Master ventilátora EVOLVEO 120UX-M-ARGB-BK
• Montáž cez 4 otvory v rohoch ventilátora
• Hydrodynamické ložisko
• Počet otáčok: max. 1200 RPM
• Prietok vzduchu: max. 32,45 CFM
• Hlučnosť: 22,1 dB
• Napätie: 12 V
• Rozmer (š × h × v): 120 x 120 x 26 mm