EVOLVEO FX 450/zdroj450W ATX/14cm/tichý/80+/bulk CZEFX450
Výrobca:
EVOLVEO
Obj. čislo:
Part number:
CZEFX450
Záruka:
36 mesiacov
Dostupnosť:
Tovar je skladom
Tovar je skladom ?
Tichý napájací zdroj, ventilátor 14cm, štandard ATX 2.2.
EVOLVEO FX 450, zdroj 500W ATX, 14cm, tichý, 80+, bulk
ŠPECIFIKÁCIA
* Ventilátor 14 cm, zelený
* Aktívne PFC
* Certifikácia 80+
* Účinnosť minimálne 82%/85%/82% pri zaťažení 20%/50%/100%
* Ochrana proti skratu, preťaženiu, prepätiu a podpätiu
KABELÁŽ
* 1x MB 20+4pin 450 mm
* 1x cpu 4pin (8pin - 4+4) 450 mm
* 1x VGA PCI-E 6+2pin 450 mm
* 1x MOLEX, 450mm + MOLEX 150mm + MOLEX 150mm + FDD 150mm
* 2x kábel S-ATA 450mm + S-ATA150mm