Fractal Ion 3/850W/ATX 3.1/80PLUS Gold/Modular/Retail FD-P-IA3G-850
Výrobca:
FRACTAL DESIGN
Obj. čislo:
Part number:
FD-P-IA3G-850
Záruka:
120 mesiacov
Dostupnosť:
Tovar je skladom
Tovar je skladom ?
Fractal Ion 3 Gold 850W
Ion 3 Gold poskytuje efektívne a stabilné napájanie pre herné systémy novej generácie. Vďaka kompatibilite s ATX 12V 3.1, natívnej podpore PCIe Gen 5 a účinnosti 80 PLUS Gold je navrhnutý pre spoľahlivý a dlhodobý výkon.
Vlastnosti
*UltraFlex, ploché káble
*japonské kondenzátory 105 °C
*kompatibilný s C6 a C7
*účinnosť v pohotovostnom režime: >45% spĺňa požiadavky ErP Lot 6
*certifikácia 80PLUS® Gold
*plne modulárne
*Zero RPM Mode
Technické parametre
Výkon: 850W
Formát: ATX12V 3.1
PFC: aktivní PFC
Typ ventilátora: Momentum radu 14 s fluidným dynamickým ložiskom
Rozmery: 150×150×86mm
Čistá hmotnosť: 1,8kg
Vstupné napätie: 100-240V AC
Vstupný preud: 11-5,5A
Vstupná frekvencia: 50-60Hz
Konektory:
*1x ATX 24 pin
*2x ATX 12V 4+4P
*3x PCI-E 6+2 pin
*1x PCI-E Gen5 12V-2x6