FSP CANNON PRO/2500W/ATX 3.1/80PLUS Platinum 230V EU/Modular/Retail PPA25A0102
Výrobca:
FSP
Obj. čislo:
Part number:
PPA25A0102
Záruka:
24 mesiacov
Dostupnosť:
Tovar je skladom
Tovar je skladom ?
FSP CANNON PRO 2500W
Vlastnosti
* účinnosť >94% pri typickej záťaži
* podpora až 4 grafických kariet RTX 5090/RX 7900XTX
* plne modulárna kabeláž
* certifikácia 80 PLUS® 230V EU Platinum
* kompletná ochrana: OVP, OCP, OPP, OTP, SCP, UVP
Technické parametre
Model: FSP2500-57APB
Výkon: 2500W
Formát: ATX12V V3.1
PFC: aktívny
Typ ventilátora: 135mm Fluid Dynamic ložisko
Rozmery: 200×150×86mm
Účinnosť: 94%
Vstupné napätie: 200-240V AC
Vstupný prúd: 15A
Vstupná frekvencia: 50-60Hz
Konektory:
* 1x MB 20+4 pin
* 3x CPU 4+4 pin
* 3x PCIe 6+2 pin
* 4x PCIe 12V-2x6