FSP Flex ATX FlexGURU 300, 80PLUS GOLD PPA3004300
Part number:
PPA3004300
Záruka:
60 mesiacov
Dostupnosť:
info na základe dopytu mailom
Tovar nie je skladom
Doručíme dňa: upresníme telefonicky
Technická špecifikácia:
* Súlad s najnovšou verziou Flex ATX V1.22
* 300W: Účinnosť >= 90% pri typickom zaťažení
* 250W: Účinnosť >= 85% pri typickom zaťažení
* Inteligentné riadenie otáčok ventilátora
* Tichý a dlho životný 40mm ventilátor s guličkovým ložiskom
* Ploché (ribbon) káble pre náročných užívateľov
* Výkonný dizajn s jednou silnou vetvou +12V
* Hlavné japonské elektrolytické kondenzátory
* Pripravené pre najnovšie procesory Intel
* Kompletné ochrany: UVP, OVP, SCP, OPP, OTP
Technické parametre
* Model: FSP300-57FCB
* Formát: FLEX ATX
* PFC: Aktívne PFC
* Ventilátor: guličkové ložisko 40mm
* Rozmery: 150 x 40.5 x 81.5mm
* Účinnosť: 90% pri typickom zaťažení
* Výkon: 300W
* Zabezpečenie: UVP, OVP, SCP, OPP, OTP
* Napájanie na vstupe: Full Range /100-240V/
Konektory:
* 1x ATX 20+4
* 1x 4+4 PIN
* 4x SATA
* 2x Molex (PERIPHERAL)
* 1x FLOPPY
Odkaz na stránky výrobcu a ďalšie informácie o produkte: https://www.fsplifestyle.com/en/product/Flexguru300W.html