FSP / Fortron 1U FSP300-50UCB 80PLUS BRONZE, bulk, 300W 9PA300H701
Part number:
9PA300H701
Dostupnosť:
Tovar je skladom
Tovar je skladom ?
FSP300-50UCB je štandardný napájací zdroj o veľkosti 1U. Napájací zdroj ponúka celkovú kapacitu až 300 W, čo z neho robí perfektné riešenie v priemyselnom prostredí.
Model: FSP300-50UCB
Formát: 1U Form Factor
PFC: Active PFC
Výkon zdroja: 300 W
Ventilátor zdroja: 40 mm
Rozmery: 190 x 100 x 40.5 (mm)
Certifikácia 80PLUS: Bronze
Vstupné napätie: 90-264Vac
Vstupný prúd: 115VAC @ 6A, 230Vac @ 3A
Frekvencia: 47-63Hz
konektory:
* 1x ATX 24 PIN konektor
* 2x SATA
* 2x MOLEX
* 1x 4 pin