FSP / Fortron 2U FSP500-50WCB 80PLUS BRONZE, bulk, 500W 9PA500CP01
Part number:
9PA500CP01
Dostupnosť:
Tovar je skladom
Tovar je skladom ?
FSP500-50WCB je štandardná spínaný napájací zdroj s veľkosťou 2U. Napájací zdroj ponúka celkový výkon až 500 W, vďaka čomu je dokonale používaný v priemyselnom prostredí. Okrem toho je napájací zdroj ideálnym riešením pre riadenie IPC, pracovnú stanicu, komunikáciu alebo akékoľvek iné automatizačné aplikácie. Produkt tiež spĺňa najnovšie bezpečnostné a EMC štandardy, čo dokonale vyhovuje rôznym predpisom po celom svete.
Model: FSP500-50WCB
Formát: 2U Form Factor
PFC: Active PFC
Výkon: 500 W
Ventilátor zdroja: 70 mm
Rozmery: 200 x 100 x 70 mm
Certifikácia 80 PLUS: 80 Plus Bronze
Účinnosť: 85%
Vstupné napätie: 90-264 Vac
Vstupný prúd: 115VAC @ 6A, 230Vac @ 3A
Frekvencia: 47-63Hz
Zabezpečenie: OVP, SCP, OCP, OPP
konektory:
* 1x 20 + 4 PIN
* 1x 4pin P4 (12V)
* 2x SATA
* 3x PATA
* 2x PCI-E 8pin