FSP/Fortron Flex ATX FlexGURU 500W PPA5008400
Part number:
PPA5008401
Záruka:
60 mesiacov
Tovar je skladom ?
Technická špecifikácia:
* Súlad s najnovšou verziou Flex ATX V1.22
* Účinnosť ? 90 % pri typickom zaťažení
* Certifikácia 80 PLUS Gold
* Inteligentné riadenie otáčok ventilátora
* Tichý a dlhodobo fungujúci 40mm ventilátor s dvojitým guličkovým ložiskom
* Čierne okrúhle káble pre potreby nadšencov
* Výkonné prevedenie s jednou +12V lištou
* Hlavné japonské elektrolytické kondenzátory
* Pripravený na najnovšie procesory Intel
* Plná ochrana OCP, OVP, SCP, OPP, OTP
Technické parametre
* Model: FSP500-50FDB
* Formát: FLEX ATX
* PFC: Aktívne PFC
* Ventilátor: 40mm
* Rozmery: 150 x 40,5 x 81,5 mm
* Účinnosť: 90%
* Výkon: 500W
* Zabezpečenie: OCP, OVP, SCP, OPP, OTP
* Napájanie na vstupe: Full Range /100-240V/
Konektory:
* 1x 20+4 pin do MB
* 2x 8 pin/4+4 pin
* 2x 6+2 pin