FSP / Fortron FSP400-50AAC 80PLUS BRONZE, bulk, 400W 9PA400CT05
Part number:
9PA400CT05
Dostupnosť:
info na základe dopytu mailom
Tovar nie je skladom
Doručíme dňa: upresníme telefonicky
vlastnosti
* Vysoká účinnosť (85% pri 50% zaťažení)
* Kvalitné kondenzátory s dlhou životnosťou
* Tichý 120 mm ventilátor s guličkovým ložiskom
* Aktívny PFC filter
* Funkcia low noise
* Hold-up time: min. 17 ms
* Vypínač napájania
* Spĺňa požiadavky direktívy ErP 2013 (spotreba v stand-by režime <0,5W)
* MTBF 100.000 hodín pri 25 ° C
* Vyhovuje novej bezpečnostnej norme EN 62368
technické parametre
* Model: FSP400-50AAC
* Formát: ATX
* PFC: Aktívne PFC
* Ventilátor: 120mm
* Rozmery: 140 x 150 x 86 mm
* Účinnosť:> 85%
* Vstupné napätie: 100-240 V
* Výkon: 400W
konektory:
* 1x 24 pin do MB
* 4x SATA
* 2x Molex (PATA)
* 1x FDD
* 1x 4 + 4 pin (12V) konektor pre napájanie CPU
* 1x 6 + 2 pin PCI-E