FSP / Fortron FSP400-70AGB, -5 V,> 85%, bulk, 400W 9PA400CV03
Výrobca:
FSP
Obj. čislo:
Part number:
9PA400CV03
Záruka:
24 mesiacov
Dostupnosť:
Tovar je skladom
Tovar je skladom ?
FSP400-70AGB je napájacieho zdroj priemyselnej úrovne. Napájací zdroj ponúka celkovú kapacitu až 400 W a vďaka jedinečnému aktívnemu obvodu PFC (Power Factor Correction) s vysoko elektrickými súčasťami je ideálny pre použitie v priemyselnom prostredí. Produkt tiež spĺňa najnovšie bezpečnostné a EMC štandardy, čo dokonale vyhovuje rôznym predpisom po celom svete.
vlastnosti
* Certifikácia: CB 60950-1, CB 62368-1, TÜV, UL, cUL, GS, CE, CCC
* Vysoko kvalitné komponenty
* Teplotne riadený ventilátor
* Vypínač ON / OFF
* Prepäťová ochrana, ochrana proti preťaženiu, ochrana proti skratu
technické parametre
* Model: FSP400-70AGB
* Formát: ATX
* PFC: Aktívne PFC
* Ventilátor: 80mm
* Rozmery: 150 x 140 x 86 mm
* Účinnosť:> 85%
* Vstupné napätie: 90 - 264 V
* Vstupný prúd: 115 V - 6 A, 230 V - 3 A
* Frekvencia: 47-63 Hz
* Výkon: 400W
konektory:
* 1x MB 20 + 4 Pin
* 1x CPU 4 Pin
* 3x PATA
* 4x SATA
* 1x PCI-E 6pin