FSP/Fortron FSP400-70PFL (SK)/industrial/brown box/400W/ATX/85%/Bulk 9PA400CB15
Výrobca:
FSP
Obj. čislo:
Part number:
9PA400CB15
Záruka:
24 mesiacov
Dostupnosť:
info na základe dopytu mailom
Tovar nie je skladom
Doručíme dňa: upresníme telefonicky
Vlastnosti
* Skutočných 400 W
* Full Range
* Aktívny PFC filter
* Vysoká účinnosť
* MTBF 100.000 hodín pri 25 °C
* Vypínač napájania
* Zdroj je balený v hnedej papierovej krabičke a obsahuje EÚ napájací kábel.
Technické parametre
* Model: FSP400-70PFL
* Formát: ATX
* PFC: Aktívne PFC
* Ventilátor: 80mm
* Rozmery: 150 x 86 x 140 mm
* Účinnosť: 85%
* Vstupné napätie: 115-230 V
* Výkon: 400W
* Zabezpečenie: OCP, OVP, SCP
Konektory:
* 1x 20+4pin do MB
* 4+4pin (12V) konektor
* 1x 6+2pin PCI-E konektor