FSP / Fortron FSP460-70PFL (SK) 85+, bulk, 460W, industrial 9PA4604401
Part number:
9PA4604401
Dostupnosť:
info na základe dopytu mailom
Tovar nie je skladom
Doručíme dňa: upresníme telefonicky
vlastnosti
* Skutočných 460 W
* Full Range
* Aktívny PFC filter
* Vysoká účinnosť
* MTBF 100.000 hodín pri 25 ° C
* Vypínač napájania
* Bulková balenie
technické parametre
* Model: FSP460-70PFL
* Formát: ATX
* PFC: Aktívne PFC
* Ventilátor: 80mm
* Rozmery: 150 x 86 x 140 mm
* Účinnosť: 85%
* Vstupné napätie: 115-230 V
* Výkon: 460W
* Zabezpečenie: OCP, OVP, SCP
konektory:
* 1x 20 + 4 pin do MB
* 1x P4 (12V) konektor