FSP / Fortron FSP600-51AAC 88+, bulk, 600W 9PA600AS00
Part number:
9PA600AS00
Dostupnosť:
info na základe dopytu mailom
Tovar nie je skladom
Doručíme dňa: upresníme telefonicky
vlastnosti
* Tichá prevádzka ventilátora
* Nadprúdová ochrana
* Ochrana proti prehriatiu
* Ochrana pred vysokým napätím
technické parametre
* Model: FSP600-51AAC
* Formát: ATX
* PFC: Aktívne PFC
* Ventilátor: 120 mm
* Rozmery: 140 x 150 x 86 mm
* Vstupné napätie: 180-264Vac
* Frekvencia: 50-60Hz
* Výkon: 600W
* Certifikácia 80PLUS: Nie
konektory:
* 1x 20 + 4 Pin MB
* 1x 4 + 4 CPU
* 6x SATA
* 3x MOLEX
* 2x 6 + 2 PCI-E
* 1x Floppy 4 Pin