FSP / Fortron FSP650-50ABA 80PLUS GOLD, bulk, 650W, black 9PA6508601
Part number:
9PA6508601
Dostupnosť:
info na základe dopytu mailom
Tovar nie je skladom
Doručíme dňa: upresníme telefonicky
vlastnosti
* Certifikované CB 62368-1
* 80 Plus Gold
* Intel Design ATX 12V V1.4
* Nízky hluk
* Nadprúdová ochrana
* Ochrana proti prehriatiu
* Ochrana pred vysokým napätím
technické parametre
* Model: FSP650-50ABA
* Formát: ATX
* PFC: Aktívne PFC
* Ventilátor: 120mm
* Rozmery: 140 x 150 x 86 mm
* Vstupné napätie: 90-264Vac
* Frekvencia: 47-63Hz
* Výkon: 650W
* Certifikácia 80PLUS: 80PLUS Gold
konektory:
* 1x 20 + 4 pin MB
* 1x 4 + 4 CPU
* 2x 6 + 2 PCI-E
* 2x PCI-E 6pin