FSP / Fortron HEXA 85+ PRO 450 80PLUS BRONZE, 450W PPA450AD01
Part number:
PPA450AD01
Záruka:
60 mesiacov
Tovar je skladom ?
Rad HEXA 85+ PRO sú úplne nové ATX zdroja certifikované 80 PLUS® Bronze, vybavené modulom DC-DC a + 12V single-rail dizajnom, s japonskými kondenzátory a tichým 120mm ventilátorom, s kompletnou ochranou OCP, OVP, SCP, OPP, OTP a schválené globálnym bezpečnostným predpisom. Rad HEXA 85+ PRO prichádza so štyrmi modelmi - 350 W, 450 W, 550 W a 650 W pre uspokojenie rôznych potrieb.
vlastnosti
* Vyhovuje: ATX12 v2.5 a EPS12 v2.92
* Účinnosť: 85% pri bežnom zaťažení
* Aktívne PFC: 0,9
* Výber japonských elektrolytických kondenzátorov
* + 12V single-rail design
* + 5V & 3.3V DC to DC module dizajn
* 120 mm tichý ventilátor s dlhou životnosťou
* Kompletná ochrana: OCP / OVP / OPP / SCP
* 80PLUS BRONZE
* Vyhovujú novej bezpečnostnej norme EN 62368
technické parametre
* Model: HEXA 85+ PRO 450W (HA2-450)
* Formát: ATX
* PFC: Aktívne PFC
* Ventilátor: 120mm Sleeve Fan
* Rozmery: 150 x 140 x 86 mm
* Účinnosť: 85%
* Vstupné napätie: 100-240 V
* Vstupný prúd: 6-2,5 A
* Frekvencia: 50-60Hz
* Výkon: 450W
* Zabezpečenie: OCP, OVP, SCP, OPP
konektory
* 1x 20 + 4 pin
* 1x 4 + 4 pin
* 2x 6 + 2 pin