FSP/Fortron NB 120 SLIM PRO napájací adaptér k notebooku, 120W, 19V PNA1200900
Výrobca:
FSP
Obj. čislo:
Part number:
PNA1200900
Záruka:
24 mesiacov
Dostupnosť:
Tovar je skladom
Tovar je skladom ?
FSP/Fortron NB 120 SLIM PRO, 120W
Špecifikácia:
*Vstup AC 100 240Vac pre celosvetové použitie
*Účinnosť 88 %
* Jednosmerný výstup 19V
*Kompatibilný s väčšinou notebookov so vstupom 18~20 V
*10 vymeniteľných hrotov
*Spĺňa požiadavky DoE úrovne VI a Coc Tier 2
*Kompletná ochrana: OCP/OVP/OPP/SCP
Model: FSP120-ABBN3
Vstup: 100-240 V
Výstup: 120 W / 19 V / 6.32 A
Konektor: 10 ks
číslo konektora | rozmery (mm) | farba | kompatibilná značka
* 1 | 4.75/1.7 | žltá | Acer, Asus, HP, LG
* 2 | 5.5 /1.7 | oranžová | Acer
* 3 | 5.5 /2.1 | modrá | Acer, Asus
* 4 | 5.5 /2.5 | biela | Acer, Asus, HP, Fujtsu, LG, NEC, Toshiba, Philips
* 5 | 6.3 /3.0 | zelená | Asus
*10 | 5.5 /1.0 | žltá | Samsung
* 8 | 7.9/0.9 | čierna | IBM, Lenovo
*U8 | 11.0/4.65 | žltá | Lenovo
* 9 | 7.4/0.6 | červená | HP
*U9 | 4.5 /3.0 | modrá | HP
Rozmery: 151 x 75,6 x 25,4 mm