FSP / Fortron SFX PRO 450, 80PLUS BRONZE, 450W PPA450AA00
Part number:
PPA450AA00
Záruka:
36 mesiacov
Tovar je skladom ?
vlastnosti
* Certifikácia 80PLUS Bronze
* Účinnosť min. 85% pri typickom zaťažení
* DC - DC modul (poskytuje vysokú účinnosť a stabilné napájanie)
* Plochá čierna kabeláž pre úsporu miesta v skrini
* Inteligentné riadenie rýchlosti ventilátora
* PS2 montážny rámček pre ATX skrine - umožňuje montáž zdroja do ATX, Micro-ATX alebo Mini-ITX skríň
* 80mm ventilátor s inteligentným riadením otáčok
* Plná ochrana obvodov: OCP, OVP, SCP, OPP, OTP
technické parametre
* Model: SFX PRO 450 (FSP450-50SAC)
* Formát: SFX
* PFC: Aktívne PFC
* Ventilátor: 80mm
* Rozmery: 125 x 100 x 63 mm
* Účinnosť: 85%
* Vstupné napätie: 100-240 V
* Vstupný prúd: 6-2,5 A
* Frekvencia: 50-60Hz
* Výkon: 450W
* Zabezpečenie: OCP, OVP, SCP, OPP, OTP
konektory
* 1x ATX12V 20 + 4 Pin
* 1x CPU 4 + 4 Pin
* 2x PCI-E 2.0 6 + 2 Pin
* 3x SATA
* 3x Molex 4 Pin
* 1x Floppy 4 Pin