FSP/Fortron SP300-AD, bulk, 250W 9PA250G200
Výrobca:
FSP
Obj. čislo:
Part number:
9PA250G200
Záruka:
24 mesiacov
Dostupnosť:
Tovar je skladom
Tovar je skladom ?
Tento napájací zdroj formátu ATX má výkon 250 W a napája systémy vybavené najnovšími procesormi strednej triedy a vysokorýchlostnými pevnými diskami. Ekologický dizajn umožňuje radu SP-AD dosiahnuť až 85% účinnosť pri 50% záťaži. SP-AD je navrhnutý s ohľadom na moderné systémy a ponúka štyri konektory pre zariadenie SATA a dva 4pin 12V konektory pre CPU. SP-AD tiež zahŕňa úplnú ochranu (OVP, OPP, SCP, OCP, OTP) pre váš počítač.
Technická špecifikácia:
* Vysoká účinnosť (85% pri 50% zaťažení)
* Aktívny PFC filter
* Vyhovuje štandardu ATX 12V v2.52 a EPS 12V v2.92
* Hlučnosť <25 dB pri typickej záťaži
* Spĺňa požiadavky Energy Star 6.0 a direktívy ErP 2013 (spotreba v stand-by režime < 0,5W)
* Vyhovuje najnovšiemu bezpečnostnému predpisu EN 62368
* Vyhovuje normám CB, CE
Technické parametre
* Model: SP300-AD
* Formát: ATX
* PFC: Aktívne PFC
* Ventilátor: 120 mm
* Rozmery: 150 x 86 x 140 mm
* Účinnosť: 85% pri 50% zaťažení
* Výkon: 250 W
* Zabezpečenie: OVP, OPP, SCP, OCP, OTP
* Napájanie na vstupe: 180~265V
* Hold-up time (80%): min. 16 ms
* Prevádzková okolitá teplota: 0 ~ 40 °C
* MTBF: 100 000 hodín pri plnom zaťažení
Konektory:
* 1x 24 pin do MB
* 2x 4 pin 12 V (P4)
* 4x SATA
* 2x Molex 4 pin