FSP / Fortron TFX FSP350-50TAC 80PLUS BRONZE, bulk, 350W 9PA350D301
Part number:
9PA350D301
Dostupnosť:
info na základe dopytu mailom
Tovar nie je skladom
Doručíme dňa: upresníme telefonicky
vlastnosti
* Certifikácia 80 Plus Bronze
* Nízka úroveň hluku
* Nadprúdová ochrana
* Ochrana proti prehriatiu
* Ochrana pred vysokým napätím
technické parametre
* Model: FSP350-50TAC
* Formát: TFX
* PFC: Aktívne PFC
* Ventilátor: 80mm
* Rozmery: 175 x 85 x 65 mm
* Účinnosť:> 85%
* Vstupné napätie: 115-230Vac
* Vstupný prúd: 115VAC @ 4A, 230Vac @ 2A
* Frekvencia: 47-63Hz
* Výkon: 350W
konektory:
* 1x 24 Pin
* 1x CPU 4 Pin
* 3x SATA
* 2x Molex 4 Pin
* 1x Floppy 4 Pin