FSP/Fortron UPS Clippers 6KL 2U, 6000 VA/6000 W, long run, online PPF60A0301
Výrobca:
FSP
Obj. čislo:
Part number:
PPF60A0301
Záruka:
24 mesiacov
Dostupnosť:
info na základe dopytu mailom
Tovar nie je skladom
Doručíme dňa: upresníme telefonicky
VÝSTUP
Kapacita výstupného výkonu [W]: 6000
Kapacita výstupného výkonu [VA]: 6000
Výstupné napätie [V]: 208/220/230/240VAC
Topológia: On-line Single Phase
Typ krivky: Sine wave
VSTUP
Vstupné napätie [V]: 140~300V @ (60~80%) Load
Frekvencia na vstupe [Hz]: 46Hz ~ 54 Hz @ 50Hz systém 56Hz ~ 64 Hz @ 60Hz systém
Rozsah vstupného napätia [VAC]: 110~300Vac @ (0~60%) Load / 176~300Vac @(80~100%)Load