FSP Hydro PTM PRO/1650W/ATX 3.0/80PLUS Platinum/Modular/Retail PPA16F0101
Výrobca:
FSP
Obj. čislo:
Part number:
PPA16F0101
Záruka:
120 mesiacov
Dostupnosť:
Tovar je skladom
Tovar je skladom ?
FSP Hydro PTM PRO 1650W
Vlastnosti
* ATX12V V3.0 & EPS12V V2.92
* účinnosť >94% pri typickej záťaži
* certifikácia 80 PLUS® Platinum
* tichý 135mm FDB ventilátor s dlhou životnosťou
* japonské elektrolytické kondenzátory
* vymeniteľné bočné nálepky pre hráčov
* kompletná ochrana: OCP, OVP, OPP, SCP, OTP, UVP
Technické parametre
Model: HPT2-1650M
Výkon: 1650W
Formát: ATX12V V3.0
PFC: aktívny
Typ ventilátora: FDB 135mm
Rozmery: 180×150×86mm
Účinnosť: 94%
Vstupné napätie: 200-240V ac
Vstupný prúd: 10A
Vstupná frekvencia: 50-60Hz
Konektory:
* 1x MB 20+4 pin
* 2x CPU 4+4 pin
* 2x PCIe 12V-2x6
* 4x PCIe 6+2 pin