FSP HYPER 80+ PRE 650, 80PLUS BR.230V, ATX3.1, bulk 9PA6507504
Part number:
9PA6507504
Záruka:
36 mesiacov
Tovar je skladom ?
FSP HYPER 80+ PRO 650W, bulk
Vlastnosti
* spĺňa ATX12V V3.1 &EPS12V V2.92
* aktívny PFC >=0,9
* certifikácia 80 Plus® 230V Bronze
* doba oneskorenia >17ms pri zaťažení 80%
* kondenzátory 450V, 105 ° C pre dlhú životnosť produktu
* +12V prevedenie s jednou konzolou
* 120mm tichý ventilátor
* inteligentná regulácia otáčok chladiča
* konštrukcia modulu +5V & 3,3V DC na DC
* čierne okrúhle káble
* kompletná ochrana: OCP/OVP/OPP/SCP
* napájací sieťový kábel je súčasťou
Technické parametre
Model: H3-650
Výkon: 650W
Formát: ATX
PFC: aktívny
Typ ventilátora: 120mm
Rozmery: 150x140x86mm
Hmotnosť: 1,461kg
Účinnosť: >=85% pri typickej záťaži
Vstupné napätie: 200-240V
Vstupný prúd: 5A
Vstupná frekvencia: 50-60Hz
Konektory:
* 1x ATX 24 pin
* 1x CPU 4+4 pin
* 1x CPU 8 pin
* 1x PCI-E 16pin 12VHPWR
* 2x PCI-E 6+2 pin