FSP MEGA GM/1200W/ATX 3.1/80PLUS Gold/Modular/Retail PPA12A1502
Výrobca:
FSP
Obj. čislo:
Part number:
PPA12A1502
Záruka:
120 mesiacov
Dostupnosť:
Tovar je skladom
Tovar je skladom ?
FSP MEGA GM 1200W
Vlastnosti
* ATX 3.1 a PCIe 12V-2x6
* účinnosť >90% pri typickej záťaži
* certifikácia 80 PLUS® Gold 230V EU
* 105 ° C japonský veľkokapacitný kondenzátor
* kompletná ochrana: OCP, OVP, SCP, OPP, UVP, OTP, SIP, NLP
Technické parametre
Model: MEGA-1200GM
Výkon: 1200W
Formát: ATX12V V3.1
PFC: aktívny
Typ ventilátora: 135mm fluidné dynamické ložisko
Rozmery: 150×150×86mm
Účinnosť: 90%
Vstupné napätie: 100-240V ac
Vstupný prúd: 15-8A
Vstupná frekvencia: 50-60Hz
Konektory:
* 1x MB 20+4 pin (600±10mm)
* 2x CPU 4+4 pin (700±10mm)
* 1x PCIe 12V-2x6 (700±10mm)
* 3x PCIe 6+2 pin (650±10mm)
* 2x SATA (500+155+155+155±10mm)
* 1x Molex (500+155+155+155±10mm)
* 1x SATA/Molex (500+155+155+155±10mm)