FSP UPS CHAMP 1K rack 2U IEC, 1000 VA/900 W, online PPF9001412
Výrobca:
FSP
Obj. čislo:
Part number:
PPF9001412
Záruka:
24 mesiacov
Dostupnosť:
Tovar je skladom
Tovar je skladom ?
Hlavné vlastnosti:
*riadenie mikroprocesorom optimalizuje spoľahlivosť
*Power Factor (PF): 0.9
*korekcia vstupného príkonu
*široký rozsah vstupného napätia
*konverzný mód
*režim ECO pre úsporu energie
*funkcia Smart SNMP funguje dobre s USB a RS-232
*LCD displej umožňuje jednoduché sledovanie stavu a prístup k UPS
VÝSTUP
Kapacita výstupného výkonu: 900W
Kapacita výstupného výkonu: 1000VA
Topológia: Online s konverziou
Typ krivky: čistá sínusoida
Výstupné prípojky: 3x IEC C13
VSTUP
Frekvencia na vstupe: 40Hz ~ 70Hz
Rozsah vstupného napätia: 120-300V AC
BATÉRIE A DOBA BEHU
Typ batérie: 12V/9Ah
Predinštalovaná batéria: 2x
Obvyklá doba nabíjania: 4 hodiny
KOMUNIKÁCIA A SPRÁVA
Port rozhrania: USB, RS-232
Indikátory: LCD displej
Zvukové upozornenie: áno
FYZICKÉ
Maximálna výška: 88 mm
Maximálna šírka: 438 mm
Maximálna hĺbka: 310 mm
Čistá hmotnosť: 12 kg
Farba: čierna
Prevádzková teplota: 0-40 °C