FSP VITA GM White/850W/ATX 3.1/80PLUS Gold/Modular/Retail PPA8504214
Obj. čislo:
1930500273W
Part number:
PPA8504214
Záruka:
120 mesiacov
Tovar je skladom ?
FSP VITA GM 850W White
Vlastnosti
* ATX 12V V3.1 & EPS 12V V2.92 & PCIe Gen 5.1
* účinnosť >90% pri typickej záťaži
* certifikácia 80 PLUS® Gold, Cybenetics Gold a Cybeneitcs Lambda A
* 120mm ventilátor s hydraulickým ložiskom
* 105 ° C japonský veľkokapacitný kondenzátor
* kompletná ochrana: OCP, OVP, SCP, OPP, UVP, OTP
Technické parametre
Model: VITA-850GM (biela edícia)
Výkon: 850W
Formát: ATX12V V3.1
PFC: aktívny
Typ ventilátora: HYB 120mm
Rozmery: 140×150×86mm
Účinnosť: 90%
Vstupné napätie: 100-240V ac
Vstupný prúd: 11-5,5A
Vstupná frekvencia: 50-60Hz
Konektory:
* 1x MB 20+4 pin
* 2x CPU 4+4 pin
* 1x PCIe 12V-2x6
* 4x PCIe 6+2 pin