GEMBIRD FX 650W 80+ Bronze CCC-PSUBRONZE-650W
Výrobca:
GEMBIRD
Obj. čislo:
Part number:
CCC-PSUBRONZE-650W
Záruka:
24 mesiacov
Dostupnosť:
Tovar je skladom
Tovar je skladom ?
GEMBIRD FX 650W 80+ BRONZE
Vlastnosti:
Napájací zdroj ATX
- Výkon 650 W s aktívnym PFC
- 12 cm ventilátor chladenia
- Certifikát účinnosti 80Plus Bronze
Špecifikácia:
- Chladiaci ventilátor s priemerom 12 cm
- Aktívne PFC
- Riadenie teploty pre nízku hlučnosť
(OVP), Ochrana proti skratu (SCP), Ochrana proti prepätiu (SIP)
Energetická účinnosť 80 PLUS Bronze: 85%, 88%, 85% pri 20%, 50%, 100% zaťaženie
Rozmery: 150 mm x 150 mm x 86 mm
Čistá hmotnosť: 1,38 kg
Konektory:
-20+4P (500 mm) x 1 ks
-P4+4 (600 mm + 150 mm) x 1 ks
-6+2P až 6+2P (500 mm + 150 mm) x 1 ks
-SATA + SATA + Molex (500 mm + 150 mm + 150 mm) x 2 ks