GEMBIRD FX 850W 80+ Bronze CCC-PSUBRONZE-850W
Výrobca:
GEMBIRD
Obj. čislo:
Part number:
CCC-PSUBRONZE-850W
Záruka:
24 mesiacov
Dostupnosť:
Tovar je skladom
Tovar je skladom ?
GEMBIRD FX 850W 80+ Bronze
Parametre:
Power Supply: 850W
Ventilátor: 120mm
PFC: Aktívne
Molex: 2
SATA: 4
4+4pin 12V: 2
PCIE 6+2pin: 2
MB napájanie: 20 + 4pin