Getac F120 12.2"/Core Ultra 5 226V/16GB/256GB/W11P FW1764WI1DXX
Výrobca:
GETAC
Obj. čislo:
Part number:
FW1764WI1DXX
Záruka:
36 mesiacov
Dostupnosť:
info na základe dopytu mailom
Tovar nie je skladom
Doručíme dňa: upresníme telefonicky
Intel® Core Ultra 5 Procesor 226V / 12.2" sunlight readable display / 16GB RAM / Multi-touch TS / 256GB SSD / Hot-swappable batéria x 2 / Intel® Wi-Fi 7 BE201, 802.11be / 2 Bluetooth 461
ŠPECIFIKÁCIA:
Operating System:
Windows 11 Professional
Mobile Computing Platform:
Intel® Core Ultra 5 Procesor 226V 16GB
Max. 4.5GHz with Intel® Turbo Boost Technology
- 8MB Intel® Smart Cache
Platform options:
Intel® Core™ Ultra 5 procesor 228V 32GB
8MB Intel® Smart Cache
Intel® Core™ Ultra 5 procesor 236V 16GB, vPro® Enterprise
Max. 4.7GHz with Intel® Turbo Boost Technology
8MB Intell® Smart Cache
Intel® Core™ Ultra 5 procesor 238V 32GB, vPro® Enterprise
Intel® Core™ Ultra 7 procesor 256V 16GB
Max. 4.8GHz with Intel® Turbo Boost Technology
12MB Intel® Smart Cache
Intel® Core™ Ultra 7 procesor 258V 32GB
12MB Intel® Smart Cache
Intel® Core™ Ultra 7 procesor 266V 16GB, vPro® Enterprise
Max. 5.0GHz with Intel® Turbo Boost Technology
Intel® Core™ Ultra 7 procesor 268V 32GB, vPro® Enterprise
VGA Controller:
Intel® Arc™ 130V GPU (For Intel® Core™ Ultra 5 CPU)
Intel® Arc™ 140V GPU (For Intel® Core™ Ultra 7 CPU)
Display:
12.2" Wide Viewing Angle TFT LCD WUXGA (1920 x 1200)
Protection film
1,200 nits LumiBond display with
Getac sunlight readable technology
Capacitive multi-touch screen
Memory:
16GB LPDDR5X (Memory on Package)
Optional: 32GB LPDDR5X (Memory on Package)
Storage:
256GB PCIe NVMe SSD
Optional: 512GB / 1TB / 2TB PCIe NVMe SSD
Keyboard:
Power button
5 tablet programmable buttons
Pointing Device:
Touchscreen
- Optional: Dual mode touchscreen
(multi-touch and digitizer)
Expansion Slot:
Optional (top side): 1D/2D imager barcode reader,
alebo MicroSD, alebo Serial port (9-pin; D-sub), alebo LAN (RJ45)
Optional (right side): USB 2.0 port, alebo HF RFID reader,
or Fingerprint reader
Optional (back side): Smart karta reader
I/O Interfaces:
Windows Hello face-authentication
5MP fotoaparát (front-facing) x 1
13MP auto focus rear camera x 1
DC in Jack x 1
USB 3.2 Gen 2 Type-A x 1
Thunderbolt ™ 4 Type-C x 2
Docking connector x 1
Optional: SIM karta slot x 1 (Nano-SIM, 4FF)
Optional: Tri RF antenna pass-through
for 4G (GPS, WLAN, WWAN)
Optional: Quad RF antenna pass-through
pre 5G (GPS, WLAN, WWAN, WWAN MIMO)
Communication Interface:
Intel® Wi-Fi 7 BE201, 802.11be
Bluetooth (v5.4)
Optional: 10/100/1000 base-T Ethernet
Optional: Dedicated GPS s L1/L5
Optional: 4G LTE mobilný broadband s integrovanou GPS
Optional: 5G Sub-6 s integrovanou GPS
Optional: Dual SIM (Nano-SIM 4FF a e-SIM)
Softvér:
Getac Utility
Getac Camera
Getac Geolocation
Getac Barcode Manager
Getac Driving Safety Utility (trial version)
Getac KeyWedge Barcode Reader Utility (trial version)
Optional: Absolute Secure Endpoint
Optional: Absolute Secure Access
Security Features:
TPM 2.0
Kensington lock
5MP camera (front-facing)
Optional: Intel® vPro® Technology
Optioanl: HF RFID reader, alebo Fingerprint reader viii, ix
Optional: Smart card reader
Optional: Absolute Persistence®
Power:
AC adaptér (65W, 100-240VAC, 50/60Hz)
Li-ion battery (7.74V, typické 4070mAh; min. 3800mAh) x 2
LifeSupport battery swappable technology
Optional: High capacity Li-ion battery
(11.61V, typical 4070mAh; min. 3800mAh) x 2
Dimensions and Weight:
300 x 207 x 22.2mm (11.8" x 8.15" x 0.87")
1.41kg (3.11lbs)
Rugged Features:
MIL-STD-810H certified
IP66 certified
MIL-STD-461G certified xi
Vibration & 6ft (1.8m) drop resistant xii
Optional: ANSI/UL 121201, CSA C22.2 NO. 213 (Class I,
Divízia 2, skupiny A, B, C, D) xiii
Optional: Salt fog certified
Environmental Specifications:
Temperature:
- Operating: od -29 do 63 °C / -20 do 145 °F
- Storage: -51 °C až 71 °C / -60 °F až 160 °F
Humidity:
- 95% RH, non-condensing