Getac UX10 G5 10.1"/Ultra 5 226V/16GB/256GB/W11P UW1764VIXDXX
Výrobca:
GETAC
Obj. čislo:
Part number:
UW1764VIXDXX
Záruka:
36 mesiacov
Dostupnosť:
info na základe dopytu mailom
Tovar nie je skladom
Doručíme dňa: upresníme telefonicky
Intel® Core Ultra 5 Procesor 226V / 10.1" sunlight readable display / 16GB RAM / Multi-touch TS / 256GB SSD / Hot-swappable batéria x 2 / Intel® Wi-Fi 7 BE201, 802.11be / 2 Bluetooth 461
ŠPECIFIKÁCIA:
Operating System:
Windows 11 Professional
Mobile Computing Platform:
Intel® Core Ultra 5 Procesor 226V 16GB
Max. 4.5GHz with Intel® Turbo Boost Technology
- 8MB Intel® Smart Cache
Platform options:
Intel® Core™ Ultra 5 procesor 228V 32GB
8MB Intel® Smart Cache
Intel® Core™ Ultra 5 procesor 236V 16GB, vPro® Enterprise
Max. 4.7GHz with Intel® Turbo Boost Technology
8MB Intell® Smart Cache
Intel® Core™ Ultra 5 procesor 238V 32GB, vPro® Enterprise
Intel® Core™ Ultra 7 procesor 256V 16GB
Max. 4.8GHz with Intel® Turbo Boost Technology
12MB Intel® Smart Cache
Intel® Core™ Ultra 7 procesor 258V 32GB
12MB Intel® Smart Cache
Intel® Core™ Ultra 7 procesor 266V 16GB, vPro® Enterprise
Max. 5.0GHz with Intel® Turbo Boost Technology
Intel® Core™ Ultra 7 procesor 268V 32GB, vPro® Enterprise
VGA Controller:
Intel® Arc™ 130V GPU (For Intel® Core™ Ultra 5 CPU)
Intel® Arc™ 140V GPU (For Intel® Core™ Ultra 7 CPU)
Display:
10.1" IPS TFT LCD WUXGA (1920 x 1200)
Protection film
1,000 nits LumiBond® display with Getac sunlight readable technology
Capacitive multi-touch screen
Memory:
16GB LPDDR5X (Memory on Package)
Optional: 32GB LPDDR5X (Memory on Package)
Storage:
256GB PCIe NVMe SSD
Optional: 512GB / 1TB PCIe NVMe SSD
Keyboard:
Power button, 5 tablet programmable buttons
Pointing Device:
Touchscreen
- Optional dual mode touchscreen (multi-touch and digitizer)
Expansion Slot:
Optional (right side): LAN port (RJ45) alebo Fingerprint reader
I/O Interfaces:
Windows Hello face-authentication
5MP fotoaparát (front-facing) x 1
13MP auto focus rear camera x 1
DC in Jack x 1
USB 3.2 Gen 2 Type-A x 1
Thunderbolt ™ 4 Type-C x 2
Docking connector x 1
Optional: SIM karta slot x 1 (Micro-SIM, 3FF)
Optional: RF anténa pass-through pre GPS,
WWAN a WLAN
Communication Interface:
Optional: 10/100/1000 base-T Ethernet
Intel® Wi-Fi 7 BE201, 802.11be
Bluetooth (v5.4)
Optional: Dedicated GPS s L1/L5
Optional: 4G LTE mobilný broadband s integrovanou GPS
Optional: 5G Sub-6 s integrovanou L1 GPS
Dual SIM (Micro-SIM 3FF a e-SIM)
Softvér:
Getac Utility
Getac Camera
Getac Geolocation
Getac Barcode Manager
Optional: Absolute Persistence®
Security Features:
TPM 2.0
Kensington lock
Optional: Intel® vPro® Technology
Optional: HF RFID reader
Optional: Fingerprint reader
Optional: Smart card reader
Optional: Windows Hello face-authentication camera (front-facing)
Power:
AC adaptér (65W, 100-240VAC, 50/60Hz)
Li-ion battery (11.61V, typické 4070mAh; min. 3800mAh) x 1
Optional: High capacity Li-ion battery (10.8V, 9240mAh) x 1
Optional: Bridge battery
Dimensions and Weight:
Tablet:
279 x 194.5 x 23.5mm (10.98" x 7.65" x 0.92")
1.15 kg (2.53 lbs)
Tablet + Optional keyboard dock:
299 x 265 x 48.7mm (11.77" x 10.43" x 1.92")
2.25 kg (5 lbs)
Rugged Features:
MIL-STD-810H certified
IP66 certified
MIL-STD-461G certified
Vibration & 6ft (1.8m) drop resistant
Optional: ANSI/UL 121201, CSA C22.2 NO. 213 (Class I, Division 2, Groups A, B, C, D)
Environmental Specifications:
– Operating: od -29 °C do 63 °C / -20 °C do 145 °F
– Storage: -51 °C do 71 °C / -60 °F do 160 °F
Humidity:
– 95% RH , non-condensing