GIGABYTE AORUS ELITE P1000W ICE/1000W/ATX 3.1/80PLUS Platinum/Modular/Retail
Výrobca:
GIGABYTE
Obj. čislo:
Part number:
GP-AE1000PM PG5 ICE
Záruka:
120 mesiacov
Dostupnosť:
Tovar je skladom
Tovar je skladom ?
GIGABYTE AORUS ELITE P1000W 80+ Platinum Modular PCIe 5.1 ICE
  • vysoko kvalitné japonské kondenzátory
  • ochrana OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP
  • pripravené pre ATX 3.1 a PCIe Gen 5.1
  • vysoko kvalitný natívny 16pinový kábel podporuje výkon 600W
  • certifikácia 80 PLUS Platinum
  • plne modulárny dizajn
  • kompaktné prevedenie
Typ: Intel Form Factor ATX 12V v3.1
PFC: aktívny
Výkon: 1000W
Typ ventilátora: 120mm ventilátor s fluidným dynamickým ložiskom (FDB)
Účinnosť: 92% pri priemernej záťaži
Vstupný prúd: 15-6,5A
Vstupné napätie: 100-240V AC (plný rozsah)
Vstupná frekvencia: 60-50Hz
Konektory:
  • 1x ATX/MB 20+4 pin: 650 mm*1
  • 2x CPU/EPS 4+4 pin: 700 mm*2
  • 1x PCI-e 16 pin: 700 mm*1
  • 6x PCI-e 6+2 pin: 650 mm+150 mm*2, 750 mm*2
  • 8x SATA: 600 mm + 150 mm + 150 mm + 150 mm * 2
  • 4x 4 pin peripheral: 500 mm + 150 mm + 150 mm + 150 mm * 1
Rozmery: 150x140x86mm