GIGABYTE P650G PCIE 5.1/650W/ATX 3.1/80PLUS Gold GP-P650G PG5
Výrobca:
GIGABYTE
Obj. čislo:
Part number:
GP-P650G PG5
Záruka:
60 mesiacov
Dostupnosť:
Tovar je skladom
Tovar je skladom ?
GIGABYTE P650G PCIE 5.1
* vysoko kvalitné japonské kondenzátory
* 120mm tichý ventilátor s hydraulickým ložiskom (HYB)
* ochrana OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP
* certifikácia 80 PLUS Gold
* odolné kompaktné prevedenie
Typ: Intel Form Factor ATX 12V v3.1
PFC: aktivní
Výkon: 650W
Typ ventilátora: 120mm (HYB)
Účinnosť: 90% pri priemernej záťaži
Vstupný preud: 10-6A
Vstupné napätie: 100-240V AC (plný rozsah)
Vstupná frekvencia: 60-50Hz
Konektory:
* 1x ATX/MB 20+4pin: 600mm*1
* 1x CPU/EPS 4+4pin: 600mm+150mm*1
* 1x PCI-e 16pin: 500mm*1
* 2x PCI-e 6+2pin: 500mm+150mm*2
* 6x SATA: 420mm+150mm+150mm*2
* 3x 4pin peripheral: 420mm+150mm+150mm*1
Rozmery: 150x140x86mm