GIGABYTE UD1600PM PG5 AI TOP/1600W/ATX 3.1/80PLUS Platinum/Modular/Retail GP-UD1600GM PG5
Výrobca:
GIGABYTE
Obj. čislo:
Part number:
GP-UD1600PM PG5
Záruka:
120 mesiacov
Dostupnosť:
Tovar je skladom
Tovar je skladom ?
GIGABYTE UD1600PM PG5 AI TOP
* vysoko kvalitné japonské kondenzátory
* vylepšené tepelné riešenie
* pripravené pre ATX 3.1 a PCIe Gen 5.0
* ochrana OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP
* certifikácia 80 PLUS Platinum
* plne modulárny dizajn
* odolné kompaktné prevedenie
* AI TOP utility
Typ: Intel Form Factor ATX 12V v3.1
PFC: aktívny (>0,9 typicky)
Výkon: 1600W
Typ ventilátora: 140mm ventilátor s dvojitým guličkovým ložiskom
Účinnosť: 92% pri priemernej záťaži
Vstupný prúd: 15-7,5A
Vstupné napätie: 100-240V AC (plný rozsah)
Vstupná frekvencia: 60-50Hz
Konektory:
* 1x ATX/MB 20+4pin: 610mm
* 2x CPU/EPS 4+4pin: 650mm*2
* 2x PCI-e 16pin: 700mm*2
* 2x PCI-E 16pin na PCI-E 8pin: 700mm*2
* 4x PCI-e 6+2pin: 650mm+150mm*2
* 16x SATA: 650mm+150mm+150mm+150mm*4
* 6x 4pin periférny + 2x 4pin floppy: 600mm+150mm+150mm+150mm*2
Rozmery: 150x190x86mm