i-tec Universal Dual 4K Display Docking Station, Power Delivery 85W CADUA4KDOCKPDB100
Výrobca:
I-TEC
Obj. čislo:
Part number:
CADUA4KDOCKPDB100
Záruka:
24 mesiacov
Dostupnosť:
Tovar je skladom
Tovar je skladom ?
• Poskytuje až 85W Power Delivery pre kompatibilné notebooky a tablety s rozhraním USB-C, USB4 a Thunderbolt.
• Samostatné 3,5 mm audio vstupné a výstupné konektory pre ľahké pripojenie náhlavnej súpravy alebo reproduktorov.
Poznámka: USB-C 100W nabíjačka je súčasťou balenia. Pokiaľ chcete používať vašu vlastnú súčasnú USB-C nabíjačku (napríklad dodanú s vašim notebookom), môžete si alternatívne zakúpiť dokovaciu stanicu dodávanú bez priloženej nabíjačky, pod kódom CADUA4KDOCKPDB.
Dostatok portov, spoľahlivé a rýchle pripojenie k firemnej sieti vďaka integrovanému portu LAN a podpora inštalácie za monitor, to všetko robí z tejto dokovacej stanice ideálneho spoločníka pre skutočných profesionálov. Dokovaciu stanicu je možné používať pri jednoduchom pripojení k notebooku (bez pripojenia USB-C nabíjačky), prípadne za použitia USB-C nabíjačky (nie je súčasťou balenia). V takom prípade podporuje nabíjanie notebooku alebo tabletu, a to až do výkonu 85 W.
• Pripojenie 2 externých monitorov v rozlíšení až 4K/60Hz
• Power Delivery: až 85W (v prípade použitia USB-C nabíjačky s výkonom 100W; nie je súčasťou balenia)
• K dispozícii 2 porty DisplayPort a 2 porty HDMI
• Kombinovaný konektor pre zvuk a mikrofón
• Vypínač napájania dokovacej stanice umožňuje maximálnu úsporu energie
Ak je dokovacia stanica pripojená cez port USB 3.0, nabíjanie nie je podporované.
Špecifikácia
Technológia dokovacej stanice: DisplayLink + USB-C PD
• Power Delivery: 85W
Video porty:
• 2x HDMI
• 2x DP (podporujúce DP++)
Rozlíšenie:
• 1 monitor – 1x DP/HDMI › až 4K/60Hz
• 1 monitor – 2x DP až 5K/60Hz*
• 2 monitory – 1x DP/HDMI + 1x DP/DHMI › až 2x 4K/60Hz
• 1x USB-C vstup pre napájací adaptér (nie je súčasťou balenia)
• 1x USB-C 3.2 Gen.1 port s podporou rýchleho nabíjania (BC 1.2)**
• 2x USB 3.2 Gen.1 port s podporou rýchleho nabíjania (BC 1.2)**
• 2x USB 2.0 port
• 1x Ethernet GLAN RJ-45 port (DisplayLink DL-6950)
• 1x 3,5 mm kombinovaný audio konektor
• Klonovanie MAC adresy: áno (za použitia softvéru i-tec Docker Pro)
• WOL: S1, S2, S3
• Podpora pre Kensington lock
• Podpora pre VESA uchytenie
• Kábel USB-C na USB-C/USB-A (100 cm)
• Jednoduchá inštalácia ovládačov ((Windows, macOS, Ubuntu, Android (external link))
• Rozmery produktu: 223.8 x 83.4 x 27.1 mm
• Hmotnosť produktu: 340 g
• Rozmery balenia: 238 x 129 x 65 mm
• Hmotnosť balenia: 520 g
* 5K rozlíšenie podporuje iba Windows
** Podpora rýchleho nabíjania iba pre jedno pripojené zariadenie
Hardvérové požiadavky:
Zariadenie s voľným portom USB-A, USB-C, USB4 alebo Thunderbolt™ 3/4.
Požiadavky pre funkciu Power Delivery:
Zariadenie s voľným portom USB-C, USB4 alebo Thunderbolt™ 3/4 s podporou Power Delivery
Operačný systém:
Windows 10/11, macOS 11 alebo novší, Android 5 alebo novší, Chrome OS R51 alebo novší, Linux Ubuntu
Obsah balenia
• Produkt
• Prepojovací kábel USB-C a adaptér USB-C na USB-A (100cm)
• Manuál
• Napájací kábel
• USB-C 100W nabíjačka