i-tec USB-C DP Dual HDMI Docking Station, Power Delivery 100W + i-tec Universal Charger 100W C31TRIVIDPRO100W
Part number:
C31TRIVIDPRO100W
Dostupnosť:
Tovar je skladom
Tovar je skladom ?
• 6× USB portov (5× USB-A, 1× USB-C) pre jednoduché pripojenie viacerých USB zariadení a periférií.
• Poskytuje napájanie až 100 W prostredníctvom Power Delivery pre kompatibilné zariadenia s USB-C, USB4 a Thunderbolt. • Hostiteľské zariadenie musí podporovať USB-C Power Delivery.
• Kombinovaný 3,5 mm audio vstup/výstup pre ľahké pripojenie slúchadiel alebo reproduktorov.
Poznámka: USB-C nabíjačka s výkonom 100 W je súčasťou balenia.
Vysoko výkonná kancelárska dokovacia stanica USB-C s podporou až 3 externých monitorov s rozlíšením 4K. Stanica je kompatibilná s akýmkoľvek notebookom vybaveným portom USB-C, USB4 alebo Thunderbolt 3/4/5. Samozrejmosťou je aj možnosť nabíjania notebooku či tabletu výkonom až 100 W.
Integrovaný moderný protokol DP 1.4 DSC navyše podporuje rozlíšenie až 5K pri 60 Hz, čo ocenia profesionálny grafici, dátoví analytici, strihači videa alebo milovníci obrazu vo vysokom rozlíšení.
• Možnosť pripojenia až troch externých monitorov s rozlíšením 4K
• Obnovovacia frekvencia až 240 Hz (pri pripojení jedného monitora s rozlíšením 1440p)
Power Delivery: až 100 W
• 2× HDMI, 1× DisplayPort++
• Gigabitový Ethernet RJ-45 poskytuje spoľahlivé, stabilné a vysokorýchlostné pripojenie
• Kombinovaný audio konektor (slúchadlá/mikrofón) na prednom paneli
• Vypínač pre úsporu energie pri nepoužívaní stanice
• Možnosť montáže pomocou držiaka VESA – vertikálna inštalácia za monitor kompatibilný s VESA
• Podporované operačné systémy: Windows 10/11, macOS, Android, iPadOS, ChromeOS a Linux
Špecifikácia:
• 1× integrovaný USB-C kábel na pripojenie k hostiteľskému zariadeniu (100 cm)
• Technológia dokovacej stanice: USB-C (MST) + USB-C Power Delivery
Power Delivery: až 100 W
• Vnútorná spotreba energie: 5–10 W
Video výstupy: 2× HDMI 2.0, 1× DisplayPort 1.4
Podporované rozlíšenie:
Zariadenia s podporou DisplayPort 1.2:
• 1 monitor – 1× HDMI alebo DP › až 4K/30 Hz
• 1 monitor – 1× HDMI alebo DP › až 1080p/120 Hz
• 2 monitory – 1× DP + 1× HDMI › až 2× 1080p/60 Hz*
• 2 monitory – 2× HDMI › až 2× 1080p/60 Hz*
• 3 monitory – 1× HDMI + 1× HDMI + 1× DP až 1× 1080p/60 Hz + 2× 720p/60 Hz*
Zariadenia s podporou DisplayPort 1.4:
• 1 monitor – 1× HDMI › až 4K/60 Hz alebo 1440p/144 Hz
• 1 monitor – 1× DP až 4K/60 Hz alebo 1440p/165 Hz
• 2 monitory – 1× DP + 1× HDMI › až 2× 1440p/60 Hz* alebo 4K/30 Hz*
• 2 monitory – 2× HDMI › až 2× 1440p/60 Hz* alebo 4K/30 Hz*
• 3 monitory – 1× HDMI + 1× HDMI + 1× DP až 3× 1080p/60 Hz*
Zariadenia s podporou DisplayPort 1.4 + DSC:
• 1 monitor – 1× DP až 5K/60 Hz, 4K/120 Hz alebo 1440p/240 Hz
• 2 monitory – 1× DP + 1× HDMI › až 2× 4K/60 Hz* alebo 1440p/144 Hz*
• 3 monitory – 1× HDMI + 1× HDMI + 1× DP až 3× 4K/30 Hz*
• 1× USB-C 3.2 Gen 2 port (10 Gb/s)
• 1× USB-C 3.2 Gen 2 port (10 Gb/s) s podporou Power Delivery
• 3× USB-A 3.2 Gen 1 port (5 Gb/s)
• 2× USB 2.0 port
• 1× Ethernet GLAN RJ-45 port
• 1× kombinovaný 3,5mm audio port (slúchadlá/mikrofón)
• LED indikácia
• Vypínač pre zapnutie/vypnutie dokovacej stanice
• Podpora klonovania MAC adresy (pomocou softvéru i-tec Docker Pro)
• Podpora zámku Kensington
• Podporované operačné systémy: Windows 10/11, macOS*, Android*, iPadOS*, ChromeOS, Linux
• Rozmery produktu: 113 × 113 × 31,2 mm
• Hmotnosť produktu: 340 g
USB-C NABÍJAČKA 100 W:
• Univerzálny 100W USB-C napájací adaptér pre napájanie notebookov, tabletov, smartfónov a ďalších zariadení s • USB-C nabíjacím portom
• Vstupné napätie: AC 100–240 V, 50–60 Hz, max. 2,3 A
• Výstupný výkon (max.): 100 W
• Účinnosť: viac ako 86 %
• USB-C výstupné napätie: DC 5 V / 9 V / 12 V / 15 V / 19 V / 20 V
• USB-C výstupný prúd: max. 5 A
• Ochrana proti preťaženiu, prepätiu, skratu a prehriatiu
• Prevádzková teplota: 0 °C – 40 °C
• Relatívna vlhkosť: 10 % – 100 %
Požiadavky na hardvér:
• Zariadenie s voľným portom USB-C, USB4 alebo Thunderbolt™ 3, 4 alebo 5
Požiadavky na Power Delivery:
Požiadavky na výstup videa:
Operačný systém:
• Windows 10/11, macOS*, Android**, iPadOS**, ChromeOS, Linux
Obsah balenia:
• Produkt
• Manual
• USB-C nabíjačka 100 W