i-tec USB-C HDMI DP Docking Station with Power Delivery 100 W + i-tec Universal Charger 112W C31HDMIDPDOCKPD100
Výrobca:
I-TEC
Obj. čislo:
Part number:
C31HDMIDPDOCKPD100
Záruka:
24 mesiacov
Dostupnosť:
Tovar je skladom
Tovar je skladom ?
Kancelárska dokovacia stanica USB-C, ktorá podporuje až 2x externý monitor v rozlíšení 4K. Stanica je kompatibilný s akýmkoľvek notebookom vybaveným portom USB-C alebo Thunderbolt 3. 6x USB port, spoľahlivé a rýchle pripojenie do podnikovej siete vďaka integrovanému LAN portu a podpora inštalácie za monitor, to všetko z tejto dokovacej stanice robí ideálneho spoločníka pre profesionálov. Samozrejmosťou je podpora nabíjanie vášho notebooku či tabletu, a to až 100W (napájací adaptér je priložený).
Integrovaný najnovší protokol DP 1.4 podporuje tiež rozlíšenie 5K / 60 Hz, čo môžu oceniť aj profesionálni grafici, dátovo analytici, filmoví editori, prípadne milovníci videa vo vysokom rozlíšení.
K dokovacej stanici je tiež priložený napájací adaptér USB-C o celkovom výkone 112W (USB-C port: 100W a 1x USB-A port s výkonom 12 W)
• Pripojte až dva externé monitory 4K / 30Hz
• Power delivery: až 100W (priložený napájací adaptér s celkovým výkonom 112W)
• 1x HDMI, 1x DisplayPort
• Kombinovaný jack pre audio a mikrofón na prednom paneli
• Vypínač dokovacia stanica umožní maximálnu úsporu elektrickej energie
• Podporuje Windows 10, MacOS X, Android, ChromeOS a Linux
špecifikácie
DOKOVACIA STANICA:
• 1x integrovaný USB-C kábel pre pripojenie k zariadeniu (100 cm)
• Technológia dokovacia stanica: USB-C (MST)
• Power Delivery: 100W
• Video Porty: 1x HDMI, 1x DisplayPort (podporujúce DP ++)
Rozlíšenie:
> DP 1.2 HBR2:
• 1 monitor - 1x HDMI> až 4K / 30Hz
• 1 monitor - 1x DisplayPort> až 4K / 30Hz
• 2 monitory - 1x DisplayPort + 1x HDMI> až 2x 1080p / 60Hz *
> DP 1.4 HBR3:
• 1 monitor - 1x HDMI> až 4K / 60Hz
• 1 monitor - 1x DisplayPort> až 4K / 60Hz
• 2 monitory - 1x DisplayPort + 1x HDMI> až 2x 1440p / 60Hz *
• 2 monitory - 1x DisplayPort + 1x HDMI> až 2x 4K / 30Hz *
> DP 1.4 HBR3 DSC:
• 1 monitor - 1x DisplayPort> až 5K / 60Hz
• 2 monitory - 1x DisplayPort + 1x HDMI> až 2x 4K / 60Hz *
• 1x USB-C port Gen. 2 (len pre dáta)
• 1x USB-C port gen. 2 + PD (dáta + power delivery)
• 3x USB 3.0 port
• 2x USB 2.0 port
• 1x Ethernet GLAN RJ-45 port (Realtek RTL8153)
• 1x 3,5 mm Combo Audio port
• LED indikácia
• Prepínač ON / OFF pre zapnutie a vypnutie dokovacej stanice
• Podpora pre Kensington lock
• Podpora pre VESA uchytenie
• OS: Windows 10, MacOS *, Android, Chrome OS a Linux s najnovšími aktualizáciami
• Rozmery produktu: 113 x 113 x 40 mm
UNIVERZÁLNY NABÍJACÍ ADAPTÉR:
• Univerzálna 112W USB-C napájací adaptér pre napájanie notebookov, tabletov, smartfónov a iných zariadení s USB-C nabíjacím portom
• Vstupné napätie AC 100-240V, 50-60Hz, max. 2.3a
• Výstupný výkon (max.): 112W
• Účinnosť: viac ako 86%
• Výstupné napätie USB-C: DC 5V / 9V / 12V / 15V / 19V / 20V
• Výstupný prúd USB-C: max. 5A
• Výstupné napätie USB-A: DC 5V
• Výstupný prúd USB-A: max. 2.4A
• Ochrana proti: prúdovému preťaženiu, prepätiu, skratu a prehriatiu.
• Operačné teploty: 0 ° C - 40 ° C
• Relatívna vlhkosť: 10% - 100%
• Rozmery balenia: 338 x 150 x 55 mm
• Hmotnosť balenia: 998 g
hardvérové požiadavky
• Zariadenie s voľným USB-C alebo Thunderbolt 3
Požiadavky pre funkciu Power Delivery:
• Zariadenie s voľným USB-C či Thunderbolt 3 portom s podporou "Power Delivery"
Požiadavky pre video výstup:
• Zariadenie s voľným USB-C portom s podporou "DisplayPort Alternate Mode" či portom Thunderbolt 3
• Pre využitie vyšších obnovovacích frekvencií ako 60 Hz je potrebný monitor, ktorý tieto obnovovacia frekvencia podporuje
Operačný systém:
• Windows 10, MacOS *, Android, Chrome OS a Linux s najnovšími aktualizáciami
obsah balenia
• Produkt
• Manuál
• Nabíjací adaptér 112W