i-tec USB-C HDMI Dual DP Docking Station, Power Delivery 100W + zdroj 112W C31TRI4KDPDPRO100
Part number:
C31TRI4KDPDPRO100
Dostupnosť:
info na základe dopytu mailom
Tovar nie je skladom
Doručíme dňa: upresníme telefonicky
• 6x USB-port (5x USB-A, 1x USB-C) uľahčuje pripojenie viacerých USB zariadení a periférií.
• Poskytuje až 100W Power Delivery pre kompatibilné notebooky a tablety s rozhraním USB-C, USB4 a Thunderbolt. • Hostiteľské zariadenie musí podporovať USB-C Power Delivery.
• Kombinovaný 3,5 mm audio vstup/výstup pre ľahké pripojenie náhlavnej súpravy alebo reproduktorov.
• Úsporný vypínač pre zníženie spotreby energie, keď sa dokovacia stanica nepoužíva.
• Poznámka: 100W napájací zdroj je súčasťou dodávky. Dokovaciu stanicu je možné používať aj s napájacím zdrojom USB-C dodávaným s vašim notebookom, takže si ju môžete kúpiť samostatne bez napájacieho adaptéra, pod kódom C31TRIPLE4KDOCKPDPRO.
Vysoko výkonná kancelárska dokovacia stanica USB-C, ktorá podporuje až 3x externý monitor v rozlíšení 4K. Stanica je kompatibilná s akýmkoľvek notebookom vybaveným portom USB-C, USB4 alebo Thunderbolt 3/4. 6x USB port, spoľahlivé a rýchle pripojenie do podnikovej siete vďaka integrovanému LAN portu a podpora inštalácie za monitor, to všetko z tejto dokovacej stanice robí ideálneho spoločníka pre profesionálov. Samozrejmosťou je podpora nabíjania vášho notebooku alebo tabletu, a to až 100 W.
Dokovaciu stanicu si môžete zakúpiť v dvoch variantoch:
• bez priloženého USB-C nabíjacieho adaptéra (produktový kód C31TRIPLE4KDOCKPDPRO)
• s priloženým adaptérom s výkonom 100 W (produktový kód C31TRI4KDPDPRO100/UK)
• Pripojte až tri externé monitory 4K/30Hz
• Obnovovacia frekvencia až 360 Hz (pri pripojení k jednému monitoru v rozlíšení 1080p)
• Power delivery: až 100 W
• 1x HDMI, 2x DisplayPort++
• Kombinovaný jack pre audio a mikrofón na prednom paneli
• Vypínač dokovacej stanice umožní maximálnu úsporu elektrickej energie
• Podporuje Windows 10, MacOS, Android, iPadOS, ChromeOS a Linux
Špecifikácia
• 1x integrovaný USB-C kábel na pripojenie k zariadeniu (100cm)
• Technológia dokovacej stanice: USB-C (MST)
• Power Delivery: až 100 W
• Interná spotreba: 5-10W (bližšie info tu)
• Video Porty: 2x DisplayPort (podporujúce DP++), 1x HDMI
Rozlíšenie:
DP 1.2 HBR2:
• 1 monitor – až 4K/30Hz
• 1 monitor – až 1080p/120Hz
• 2 monitory – až 2x 1080p/60Hz*
• 3 monitory – až 3x 1080p/30Hz*
• 3 monitory – až 1x 1080p/60Hz+ 2x 720p/60Hz*
DP 1.4 HBR3:
• 1 monitor – až 4K/60Hz
• 1 monitor – až 1440p/144Hz
• 2 monitory – až 2x 1440p/60Hz*
• 3 monitory – až 3x 1080p/60Hz*
DP 1.4 HBR3 DSC:
• 1 monitor – DP až 5K/60Hz,
• 1 monitor – HDMI až 4K/60Hz,
• 1 monitor – DP až 4K/144 Hz, alebo 1440p/240 Hz, alebo 1080p/360 Hz
• 1 monitor – HDMI až 1440p/144 Hz, alebo 1080p/240 Hz
• 2 monitory – až 2x 4K/60Hz*
• 2 monitory – až 2x QHD/144Hz
• 3 monitory – až 3x 4K/30Hz*
• 1x USB-C 3.2 port Gen. 2 (10 Gbps)
• 1x USB-C 3.2 port Gen. 2 (10 Gbps) + PD (Power delivery)
• 3x USB-A 3.2 port Gen. 1 port (5 Gbps)
• 2x USB 2.0 port
• 1x Ethernet GLAN RJ-45 port
• 1x 3,5 mm Combo Audio port
• LED indikácia
• Prepínač ON/OFF pre zapnutie a vypnutie dokovacej stanice
• Podpora pre Kensington lock
• Rozmery produktu: 113 x 113 x 31,2 mm
• Hmotnosť produktu: 340 g
• Rozmery balenia: 250 x 242 x 50 mm
CHARGER:
• Univerzálny 100 W napájací adaptér USB-C pre napájanie notebookov, tabletov, smartfónov a ďalších zariadení vybavených nabíjacím portom USB-C
• Vstupné napätie AC 100-240 V, 50-60 Hz, max. 2.3 A
• Výstupný výkon (max.): 100 W
• Účinnosť: viac ako 86 %
• Výstupné napätie USB-C: DC 5 V / 9 V / 12 V / 15 V / 19 V / 20 V
• Výstupný prúd USB-C: max. 5A
• Ochrana proti prúdovému preťaženiu, prepätiu, skratu a prehriatiu.
• Prevádzková teplota: 0 °C – 40 °C
• Relatívna vlhkosť: 10% - 100%.
Hardvérové požiadavky:
• Zariadenie s voľným USB-C, USB4 alebo Thunderbolt™ 3/4 portom
Požiadavky pre funkciu Power Delivery:
• Zariadenie s voľným USB-C, USB4 alebo Thunderbolt™ 3/4 portom s podporou „Power Delivery“
• Produkt
• Manuál
• Nabíjací adaptér USB-C 100W