i-tec USB-C Metal Ergonomic 3x 4K Display Docking Station, PD100W + i-tec Universal Charger 100W C31FLAT2PDPRO100W
Výrobca:
I-TEC
Obj. čislo:
Part number:
C31FLAT2PDPRO100W
Záruka:
24 mesiacov
Dostupnosť:
Tovar je skladom
Tovar je skladom ?
• Dokovacia stanica, ktorú je možné použiť aj ako stojan pre notebook
• Ergonomický dizajn s hliníkovým krytom, dokovacia stanica má integrovaný 60 cm kábel USB-C, takže je vhodná na použitie so všetkými notebookmi & tabletmi s displejmi do 15" vrátane.
• Poskytuje až 100W Power Delivery pre kompatibilné notebooky a tablety s rozhraním USB-C a Thunderbolt. (Hostiteľské zariadenie musí podporovať USB-C Power Delivery).
• Kombinovaný 3,5 mm audio vstup/výstup pre ľahké pripojenie náhlavnej súpravy alebo reproduktorov.
Ergonomická kovová dokovacia stanica USB-C s podporou až 3 externých monitorov. Stanica je kompatibilná s akýmkoľvek notebookom vybaveným portom USB-C alebo Thunderbolt (60 cm dlhý integrovaný kábel je dostatočne dlhý na pripojenie všetkých notebookov s obrazovkami do veľkosti 15”). Dokovacia stanica poskytuje 4 porty USB, spoľahlivé a rýchle pripojenie k firemným sieťam vďaka integrovanému portu LAN a napájaniu až 100 W. Konštrukcia stanice umožňuje aj jej použitie ako stojana pre notebook.
Dokovacia stanica je k dispozícii v dvoch verziách:
1. bez priloženého nabíjacieho adaptéra USB-C (kód produktu C31FLAT2PDPRO)
2. s priloženým 100W adaptérom (kód produktu C31FLAT2PDPRO100W/UK).
• Pripojte až tri externé monitory s rozlíšením až 4K*.
• Napájanie: až 100 W
• Poskytuje 2x DisplayPort a HDMI
• 4x porty USB 3.2 (5 Gb/s) vám umožnia ľahko pripojiť vaše zariadenie a periférie USB.
• Kombinovaný konektor pre zvuk a mikrofón (náhlavnú súpravu) na prednom paneli
• Čítačky kariet SD a microSD
• Kovové telo
Možno použiť aj ako praktický stojan pre notebook
Univerzálny napájací adaptér
• Tento univerzálny napájací adaptér USB-C s výkonom 100 W je skvelou voľbou pre napájanie akéhokoľvek notebooku alebo iného zariadenia vybaveného konektorom USB-C, ktorý podporuje USB-C Power Delivery s maximálnou potrebou výkonu 100 W.
Špecifikácia
• 1x integrovaný kábel USB-C pre pripojenie k zariadeniu (60 cm)
• Technológia dokovacej stanice: USB-C (MST)
• Napájanie: 100 W
• Interná spotreba energie: až 15 W (viac informácií tu)
Video porty:
- 1x HDMI
- 2x DP
Rozlíšenie:
Hostiteľské zariadenie s podporou DisplayPort 1.2:
• 1 monitor – 1x HDMI alebo DP› až 4K/30Hz
• 1 monitor – 1x HDMI alebo DP › až 1080p/120Hz
• 2 monitory – 1x DP + 1x HDMI › až 2x 1080p/60Hz*
• 2 monitory – 2x DP až 2x 1080p/60Hz*
• 3 monitory – 1x HDMI + 1x DP + 1x DP › až 1x 1080p/60Hz + až 2x 720p/60Hz*
Hostiteľské zariadenie s podporou DisplayPort 1.4:
• 1 monitor – 1x HDMI › až 4K/60Hz
• 1 monitor – 1x DP až 4K/60Hz
• 2 monitory – 1x DP + 1x HDMI › až 2x 1440p/60Hz*
• 2 monitory – 1x DP + 1x HDMI › až 2x 4K/30Hz*
• 2 monitory – 2x DP až 2x 4K/30Hz*
• 3 monitory – 1x HDMI + 1x DP + 1x DP › až 3x 1080p/60Hz*
Hostiteľské zariadenie s DisplayPortom 1.4 s podporou DSC:
• 1 monitor – 1x DP až 5K/60Hz
• 1 monitor – 1x HDMI › až 1440p/144Hz alebo 1080p/240Hz
• 1 monitor – 1x DP až 4K/144Hz alebo 1440p/240Hz alebo 1080p/360Hz
• 2 monitory – 1x DP + 1x HDMI › až 2x 4K/60Hz*
• 2 monitory – 1x DP + 1x HDMI alebo DP › až 2x 1440p/144Hz*
• 3 monitory – 1x HDMI + 1x DP + 1x DP › až 3x 4K/30Hz*
• 1x port USB-C PD (len napájanie)
• 4x port USB-A 3.2 Gen. 1 (5 Gb/s)
• 1x port Ethernet GLAN RJ-45
• 1x slot SD/microSD
• 1x 3,5 mm kombinovaný audio port
• Klonovanie adries MAC: Áno (pomocou softvéru i-tec Docker Pro)
• Rozmery produktu: 270 x 85 x 23 mm
• Hmotnosť výrobku: 268 g
• Rozmery balenia: 316 x 130 x 30 mm
Hardvérové požiadavky:
• Zariadenie s voľným portom USB-C, USB4 alebo Thunderbolt™ 3/4
Požiadavky na napájanie:
• Zariadenie s voľným portom USB-C, USB4 alebo Thunderbolt™ 3/4 s podporou Power Delivery
Požiadavky na výstup videa:
Operačný systém:
• Windows 10/11, MacOS*, iPadOS**, Android**, Chrome OS a Linux s najnovšími aktualizáciami
Univerzálny napájací adaptér:
• Univerzálny napájací adaptér USB-C s výkonom 100 W pre napájanie notebookov, tabletov, smartfónov a ďalších zariadení vybavených nabíjacím portom USB-C.
• Vstupné napätie AC 100-240 V, 50-60 Hz, max. 2.3 A
• Výstupný výkon (max.): 100 W
• Účinnosť: viac ako 86 %
• Výstupné napätie USB-C: DC 5 V / 9 V / 12 V / 15 V / 19 V / 20 V
• Výstupný prúd USB-C: max. 5A
• Ochrana proti prúdovému preťaženiu, prepätiu, skratu a prehriatiu.
• Prevádzková teplota: 0 °C – 40 °C
• Relatívna vlhkosť: 10% - 100%.
Obsah balenia
• Výrobok
• Manuál
• Nabíjací adaptér USB-C 100W