i-tec USB-C Metal Nano 3x Display Dock, 2x HDMI 1x USB-C video, PD 140W + Universal Charger 140W C31NANOTRIPLED140
Výrobca:
I-TEC
Obj. čislo:
Part number:
C31NANOTRIPLED140
Záruka:
24 mesiacov
Dostupnosť:
Tovar je skladom
Tovar je skladom ?
Malá, ale veľmi výkonná kovová dokovacia stanica USB-C schopná podporovať až tri externé monitory súčasne*. Stačí pripojiť notebook alebo tablet (nie je potrebné inštalovať ovládače) a môžete využívať výhody rýchleho prenosu dát cez USB, pripojenie k internetu prostredníctvom portu LAN a možnosti pripojenia náhlavnej súpravy. Dokovacia stanica samozrejme dokáže tiež napájať váš notebook výkonom až 140 W**, čo znamená, že budete môcť nabíjať všetky notebooky a tablety, ktoré podporujú nabíjanie cez USB-C (USB-C Power Delivery).
Dokovacia stanica je tiež plne kompatibilná s tabletmi a notebookmi s moderným portom Thunderbolt.
• Pripojenie až troch externých monitorov
• Napájanie: až 140 W **
• Vybavené dvoma portami HDMI a jedným portom USB-C pre video
• Kombinovaný konektor pre zvuk a mikrofón na prednom paneli
• Podporuje Windows 10/11, macOS, Android, Chrome OS a Linux
• USB-C nabíjačka 140W je súčasťou balenia
• ** Ak váš notebook alebo tablet podporuje nový a moderný nabíjací protokol USB-C Power Delivery PD 3.1, dokovacia stanica ponúkne nabíjací výkon až 140 W (ak máte protokol PD 3.0, nabíjací výkon bude až 100 W).
Špecifikácia
DOKOVACIA STANICA
• 1x integrovaný kábel USB-C pre pripojenie k zariadeniu (30 cm)
• Technológia dokovacej stanice: USB-C MST + USB-C PD 3.1
• Dodávaný výkon: 140 W* (vnútorná spotreba energie doku 5-10 W)
• Video porty: 2x HDMI, 1x USB-C MFDP
Rozlíšenie:
• 1 monitor – 1x HDMI alebo USB-C MFDP – až 4K/60Hz
• 1 monitor – 1x HDMI alebo USB-C MFDP – až QHD/165Hz
• 2 monitory – 1x HDMI + 1x HDMI alebo USB-C MFDP – až 2x 4K/60Hz
• 3 monitory - 2x HDMI + 1x USB-C MFDP - až 2x 4K/60Hz + 1x 4K/30Hz
• 1x USB-A 3.2 Gen 2 (10 Gb/s) s podporou rýchleho nabíjania BC 1.2
• 3x USB-C 3.2 Gen 2 (10Gb/s) až 15W napájanie na jednom porte (5V 3A)
• 1x USB-C 3.2 Gen 2 (10 Gb/s) s video výstupom
• 2x USB 2.0
• 1x USB-C PD 3.1 140W vstup
• 1x port Ethernet RJ-45 1Gbps
• 1x 3,5mm kombinovaný konektor
• 1x slot SD/micro SD
• Indikátor LED
• OS: Windows 10/11, macOS, iPadOS, Android, ChromeOS, Linux
• Rozmery výrobku: 155,2 x 60,3 x 18 mm
• Hmotnosť výrobku: 142 g
USB-C NABÍJAČKA
• Univerzálny 140 W napájací adaptér USB-C pre napájanie notebookov, tabletov, smartfónov a ďalších zariadení vybavených nabíjacím portom USB-C
• Vstupné napätie AC 100-240 V, 50-60 Hz, max. 1.8 A
• Výstupný výkon (max.): 140 W (pre zariadenia podporujúce protokol PD 3.1)
• Účinnosť: viac ako 83 %
• Výstupné napätie USB-C: DC 5 V / 9 V / 12 V / 15 V / 20 V / 28 V
• Výstupný prúd USB-C: max. 5A
• USB-C Výstupný výkon (max.): 140W *
• Ochrana proti prúdovému preťaženiu, prepätiu, skratu a prehriatiu.
• Prevádzková teplota: 0 °C – 35 °C
• Relatívna vlhkosť: 10 % – 100 %
• Rozmery výrobku: Rozmery: 127 x 70,5 x 30 mm
• Hmotnosť výrobku: 379 g
Hardvérové požiadavky:
• Zariadenie s voľným portom USB-C s podporou “ DisplayPort Alt mode“ alebo Thunderbolt™ 3/4, USB4.
Požiadavky pre funkciu Power Delivery:
• Zariadenie s voľným portom USB-C, USB4 alebo Thunderbolt™ 3/4 s podporou Power Delivery
Operačný systém:
• Windows 10/11, MacOS**, Android**, iPadOS**, Chrome OS, Linux
• * Ak váš notebook alebo tablet podporuje nový a moderný nabíjací protokol USB-C Power Delivery PD 3.1, dokovacia stanica ponúkne nabíjací výkon až 130 W (ak máte PD 3.0, nabíjací výkon bude až 100 W).
Obsah balenia:
• Produkt
• Manuál
• USB-C nabíjačka 140W