i-tec USB-C Metal Nano Dock HDMI/VGA s LAN, Power Delivery 100 W + zdroj 100W C31NANOVGA100
Part number:
C31NANOVGA100
Tovar je skladom ?
DOKOVACIA STANICA
Malá kovová USB-C dokovacia stanica, ktorá dokáže ľahko pripojiť externý monitor či projektor, a to prostredníctvom portu HDMI alebo VGA. Jednoducho pripojte váš notebook či tablet (inštalácia ovládačov nie je nutná) a využite rýchleho dátového USB, pripojenie k internetu prostredníctvom LAN portu, spolu s možnosťou pripojiť vaše slúchadlá a mikrofón. Samozrejmosťou je podpora napájania vášho notebooku, a to až do 100 W, čo znamená, že budete schopní nabiť všetky notebooky a tablety, ktoré nabíjanie prostredníctvom USB-C (USB-C Power Delivery) podporujú.
Dokovacia stanica je plne kompatibilná aj s notebookmi a tabletmi, vybavenými portom Thunderbolt 3.
• Pripojte ľahko externý monitor v rozlíšení až 4K/30 Hz
• Power delivery: až 100 W
• 3x USB 3.0 a 1x USB-C port vám umožnia jednoduché pripojenie vašich USB zariadení a periférií.
• SD a microSD slot ocenia najmä majitelia chytrých telefónov či digitálnych fotoaparátov
• Kombinovaný jack pre audio a mikrofón na prednom paneli
• Podporuje Windows 10, MacOS, Android, Chrome OS a Linux
UNIVERZÁLNY NABÍJACÍ ADAPTÉR
Tento univerzálny USB-C napájací adaptér s výkonom až 100W je výbornou voľbou pre napájanie akéhokoľvek notebooku či iného zariadenia s USB-C konektorom, ktoré podporuje USB-C Power Delivery s maximálnym požadovaným príkonom 100 W. Napätie sa nastavuje automaticky podľa USB Power Delivery špecifikácie v jednotlivých profiloch v týchto krokoch: 5V / 9V / 12V / 15V / 19V / 20V s max. odberom 5A. Napájací adaptér je ľahký a ľahko prenositeľný; má inteligentnú ochranu proti prúdovému preťaženiu, prepätiu, skratu a prehriatiu.
• Malá kovová USB-C dokovacia stanica, ktorá dokáže ľahko pripojiť externý monitor či projektor
• K dispozícii sú porty HDMI a VGA
• Kombinovaný 3.5mm audio/mic port dokáže pripojiť napríklad integrované slúchadlá s mikrofónom
• Dokovacia stanica podporuje až 100 W napájania pripojenému notebooku alebo tabletu
• Poznámka: 100W napájací zdroj je súčasťou dodávky
Špecifikácia
DOKOVACIA STANICA
• 1x integrovaný USB-C kábel na pripojenie k zariadeniu (30 cm)
• Technológia dokovacej stanice: USB-C
• Power Delivery: 100 W
• Video Porty: 1x VGA, 1x HDMI
Rozlíšenie:
• Hostiteľské zariadenie s podporou DisplayPort 1.2:
1 monitor – 1x HDMI › až 4K/60Hz
1 monitor – 1x HDMI › až 1080p/120Hz
1 monitor – 1x VGA › až 1080p/60Hz
• 1x USB-C port gen. 1 (len pre dáta)
• 1x USB-C port PD (len power delivery)
• 3x USB 3.1 port gen. 1
• 1x Ethernet GLAN RJ-45 port (Realtek RTL8153)
• 1x 3,5mm Combo Audio port
• 1x SD/microSD slot
• Klonovanie MAC adresy: áno (za použitia softvéru i-tec Docker Pro)
• WOL: S1, S2, S3
• LED indikácia
• OS: Windows 10/11, MacOS*, iPadOS**, Android**, Chrome OS a Linux s najnovšími aktualizáciami
• Rozmery produktu: 115 x 60 x 18 mm
• Hmotnosť produktu: 100 g
• Rozmery balenia: 191 x 97 x 23 mm
• Hmotnosť balenia: 134 g
Hardvérové požiadavky:
Zariadenie s voľným portom USB-C, USB4 alebo Thunderbolt™ 3/4
Požiadavky pre funkciu Power Delivery:
Zariadenie s voľným portom USB-C, USB4 alebo Thunderbolt™ 3/4 s podporou Power Delivery
Požiadavky pre video výstup:
Operačný systém:
Windows 10/11, macOS*, iPadOS**, Android**, Chrome OS a Linux s najnovšími aktualizáciami
UNIVERZÁLNY NABÍJACÍ ADAPTÉR
Univerzálny 100W USB-C napájací adaptér pre napájanie notebookov, tabletov, smartfónov a iných zariadení s USB-C nabíjacím portom
• Vstupné napätie AC 100-240V, 50-60Hz, max. 2.3A
• Výstupný výkon (max.): 100W
• Účinnosť: viac ako 86%
• Výstupné napätie USB-C: DC 5V / 9V / 12V / 15V / 19V / 20V
• Výstupný prúd USB-C: max. 5A
• Výstupný výkon USB-C (max.): 100W
• Ochrana proti: prúdovému preťaženiu, prepätiu, skratu a prehriatiu.
• Operačné teploty: 0°C – 40°C
• Relatívna vlhkosť: 10% - 100%
• Rozmery produktu: 162 x 45 x 30 mm
• Hmotnosť produktu: 310 g
Obsah balenia
• i-tec USB-C dokovacia stanica s káblom (20 cm)
• Quick Start manuál
• 1x univerzálny adaptér 100W